نرم افزار شبیه ساز نیوتک در سازمان پدافند غیرعامل

/نرم افزار شبیه ساز نیوتک در سازمان پدافند غیرعامل
نرم افزار شبیه ساز نیوتک در سازمان پدافند غیرعامل۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۵۳:۳۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

اخیراً نیوتک افتخار آن را داشته است تا به سفارش سازمان پدافند غیر عامل جمهوری اسلامی ایران، نرم افزار شبیه ساز طراحی و تولید نماید؛ سازمان پدافند از آن دسته از سازمان هایی است که در جهت خدمت به مردم و کشور در بعد آموزشی سیستم های دفاعی غیرنظامی، همواره سطح دانش نیروهای سازمان را به روز می نماید.

در اینگونه فضاهای آموزشی همواره نیاز به یک نرم افزار که بمنظور ادراک بیشتر مخاطب، امکان طراحی گرافیکی را ایجاد کند، احساس می شود؛ لذا مفتخریم در راستای مرتفع کردن این نیاز مهم، پکیج نرم افزاری شبیه ساز نیوتک، اولین بار مختص این سازمان محترم، طراحی و مورد استفاده قرار گرفت.

در محیط این نرم افزار مالتی تاچ، عناصری همچون هلیکوپترهای جنگی، تانک، سرباز (بعنوان عامل دفاعی)، هواپیماهای نظامی، سرپناه هایی برای استتار و … تعریف شده که می توان با اعمال انواع حرکت، چرخش، تکرار و … آن ها در محیط های متفاوت وارد یک سناریو کرده و به تحلیل یا آموزش پرداخت. با قابلیت بر هم کنش یا اثر گذاری عناصر تعریف شده بر روی یکدیگر، هیچگونه محدودیتی حتی در انتقال جزئی ترین مفاهیم نیز وجود ندارد؛ بعلاوه امکان پخش هرگونه عکس و فیلم در محیط این نرم افزار مالتی تاچ، امکان یک ارائه کامل را فراهم آورده است.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند