نرم افزار روزنامه خوان به سفارش نهاد محترم ریاست جمهوری

زمان شروع پروژه: 
زمان پایان پروژه: 
مدت زمان اجرای پروژه: 
نوع کارفرما: 
نرم افزار روزنامه خوان به سفارش نهاد محترم ریاست جمهوری

در دنیای امروز، در شرکت ها و سازمان های مختلف و یا حتی در زندگی روزمره ی مردم عادی، خریدن روزنامه و مطالعه مطالب روز سیاسی، اجتماعی، ورزشی و…. تقریباً به یک امر بدیهی و روتین بدل شده است؛ نرم افزار روزنامه خوان با آگاهی از این نیاز و البته با در نظر گرفتن دیگر جنبه ها و نیازهای کاربری طراحی و تولید شده است.

نیوتک این افتخار را دارد که نرم افزار روزنامه خوان، در نهاد محترم ریاست جمهوری به منظور دسترسی آسان و سریع هیئت محترم دولت به آرشیو روزنامه های منتشر شده در سال های مختلف و همچنین بررسی روزنامه ها و سطح اخبار روز، مورد استفاده قرار گرفته است.

در این نرم افزار، کلیه روزنامه های منتشر شده در سراسر کشور بصورت آنلاین قابل دستیابی می باشند؛ بعلت دانلود صفحات روزنامه بصورت صفحه به صفحه (جداگانه) ، سرعت دریافت داده ها بسیار بالاست؛ کاربر قادر است به آسانی به آرشیو روزنامه های کشور در تاریخ های مختلف، دسترسی داشته و بصورت مالتی تاچ (همزمان) مطالب روزنامه های انتخابی خود را مشاهده نماید.

از طرفی، کاربر حین مطالعه مطالب روزنامه ها، در صورت نیاز قادر است مطلب یا عکس مور نظر خود را با ابزارهای نوشتاری تعریف شده در منوی نرم افزار مشخص کرده و یا صفحه مورد نظر را ذخیره کند. به این ترتیب، این نرم افزار قابل استفاده عموم مردم و کلیه استودیوهای خبری، بانک ها ، لابی هتل ها، دفاتر مدیران و… می باشد.

شما می توانید با کلیک بر روی لینک آپارت و لنزور نیوتک،  تصاویر و فیلم های مربوط به پروژه روزنامه خوان در نهاد محترم ریاست جمهوری را مشاهده فرمایید.

محصولات ارائه شده

نرم افزار دیزاین

● صنعت چوب ● نمایشگاه های خودرو ● دفاتر معماری و ساختمانی ● حوزه معماری داخلی و دکوراسیون ● صنعت مبلمان

نرم افزار شبیه ساز

● اتاق های مدیریت بحران ● دانشکده های افسری ● استودیو های تلویزیونی

نمونه کارهای مشابه