نرم افزار دریافت اطلاعات بر روی استند لمسی نیوتک در غرفه آپ

زمان شروع پروژه: 
زمان پایان پروژه: 
مدت زمان اجرای پروژه: 
نوع کارفرما: 
نرم افزار دریافت اطلاعات بر روی استند لمسی نیوتک در غرفه آپ

در ادامه همکاری های  نیوتک با شرکت های حاضر در  اولین دوره” نمایشگاه کار ایران ”  اینبار افتخار آن را داشتیم تا با تجهیز غرفه آسان پرداخت (آپ) به کیوسک لمسی و نرم افزار دریافت اطلاعات ، اولین همکاری مان را با این مجموعه محترم رقم بزنیم.

همانطور که در پروژه های قبلی حضور نیوتک در نمایشگاه کار اشاره شد، این نمایشگاه اسفند ماه سال جاری با هدف رویارویی مستقیم کارفرمایان و کارجویان محترم و همچنین تسهیل فرآیند معرفی فرصت های شغلی و جذب نیرو، در محل نمایشگاه های بوستان گفت و گو برگزار شد ؛ گروه آسان پرداخت پرشین (آپ) نیز که در بهمن سال جاری برای دومین سال پیاپی رتبه اول گروه رایانه و فعالیت های وابسته در میان 500 شرکت برتر ایران را کسب نموده، میزبان مخاطبین محترم در این نمایشگاه بود تاضمن  معرفی خود بمنظور آشنایی بیشتر کارجویان ، اطلاعات ایشان را جهت بررسی رزومه ها بر اساس نیازهای موجود دریافت نماید؛ بدین ترتیب با بهره گیری از نرم افزار دریافت اطلاعات نیوتک با فیلدهای مربوط به استخدام که مختص مجموعه آپ طراحی شده و بر روی استند لمسی قرار گرفته بود این امکان فراهم آمد تا کارجویان محترم در نهایت سهولت و جذابیت در یک تعامل لمسی اطلاعات خود را وارد نمایند ؛ بدین ترتیب گزارش این اطلاعات در اختیار مجموعه آپ قرار گرفته تا پل های ارتباطی لازم بر اساس عرضه فرصت های شغلی و تقاضاهای ثبت شده ایجاد گردد.

ضمن ابراز قدردانی از اعتماد مجموعه بزرگ آپ ، از برگزاری چنین رویدادهایی که به نوعی به مقوله ی”اشتغال” بعنوان  یکی از مسائل با اهمیت جامعه، میپردازند بسایر خرسندیم.

محصولات ارائه شده

کیوسک رستورانی 32 اینچ

● خرید انواع بلیط های سینما، تئاتر، کنسرت و ... ● خرید بلیط از سیستم های حمل و نقل عمومی ● رزرو بلیط در آژانس های هواپیمایی ● فودکورت ها و رستوران ها

کیوسک لمسی سری SKCH

● فرودگاه ها ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● بانک ها، هتل ها و بیمارستان ها ● غرفه های نمایشگاهی

میز لمسی سری C

● مرکز بازی ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● کافی شاپ ها و رستوران ها ● غرفه های نمایشگاهی

نرم افزار دیزاین

● صنعت چوب ● نمایشگاه های خودرو ● دفاتر معماری و ساختمانی ● حوزه معماری داخلی و دکوراسیون ● صنعت مبلمان

نرم افزار شبیه ساز

● اتاق های مدیریت بحران ● دانشکده های افسری ● استودیو های تلویزیونی

نمونه کارهای مشابه