نرم افزار اطلس تعاملی نیوتک در نهاد ریاست جمهوری

/نرم افزار اطلس تعاملی نیوتک در نهاد ریاست جمهوری
نرم افزار اطلس تعاملی نیوتک در نهاد ریاست جمهوری۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۵۳:۴۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

در سازمان ها و ارگان های بزرگ، دسترسی به داده های کلان و پراکنده بصورت یکجا، در حوزه های مختلف بسیار دشوار است، از طرفی دسترسی به این داده ها به منظور پردازش های مختلف، مقایسه، آگاهی و … بسیار حائز اهمیت می باشد؛ بنابراین طبیعی است که نهاد محترم ریاست جمهوری در کلان ترین سطح از یک سازمان همواره با این نیاز روبرو باشد، لذا در راستای رفع این نیاز مهم، به تازگی نرم افزار اطلس نیوتک با افتخار در این نهاد به مرحله ی اجرا درآمد.

در این نرم افزار، بمنظور دسترسی به یک سری اطلاعات جامع اما پراکنده در مورد کلیه کشورها، نقشه کامل جهان شامل تمامی کشورها در دسترس است؛ این امکان وجود دارد تا کاربر نام کشور مورد نظر خود را در لیست کشورها پیدا کرده یا بطور مشخص آنرا جستجو نماید. با انتخاب هر کشور، در نگاه اولیه، یک سری اطلاعات کلی مثل جمعیت، شاخص اقتصادی و … قابل مشاهده است (که البته می تواند پارامترهای انتخابی کاربر باشد.)

همچنین در مورد کلیه ی کشورها، اطلاعاتی در خصوص صادرات، واردات، حمل و نقل، انرژی، دولت، امنیت، …. که البته ممکن است هر یک از آن ها نیز زیرمجموعه هایی داشته باشند، قابل دستیابی است؛ به این ترتیب کاربر قادر است به حجم زیادی از اطلاعات پراکنده ، بصورت یکجا و با ترکیبی از نمایه های گرافیکی جذاب دسترسی داشته باشد و یا حتی به مقایسه کشورها بر اساس شاخص های متفاوت بپردازد. علاوه بر این، امکان دسترسی به اطلاعات پراکنده از کشورمان در سطح استانی نیز میسر گردیده است.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند