معرفی نماگشت بر روی کیوسک هوشمند سری s

/معرفی نماگشت بر روی کیوسک هوشمند سری s
معرفی نماگشت بر روی کیوسک هوشمند سری s۱۳۹۸-۱۲-۴ ۱۷:۰۹:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک همچون سالیان پیش با خدمات اجاره انواع کیوسک هوشمند لمسی در سیزدهمین دوره نمایشگاه گردشگری سال جاری ،در غرفه های مختلف، حضور پیدا کرد.

ارائه آخرین راهکارهای نرم افزاری و انواع اپلیکیشن های موبایل ، هر ساله در حوزه گردشگری بسیار داغ است ! لذا بهره وری از انواع کیوسک هوشمند لمسی بیش از پیش در اینجا موضوعیت می یابد. چراکه به یک سیستم آل این وان در ابعاد بزرگ نیاز است تا با قابلیت مالتی تاچ دستگاه،  امکان تعامل کاربر با سیستم ایجاد شده و در نهایت سرعت و سهولت این سرویس به مخاطبان عرضه شود.

در همین راستا ، اینبار در یکی از پروژه های اجاره این رویداد مهم، غرفه نماگشت را به کیوسک هوشمند تاچ SKS تجهیز کردیم.

کیوسک هوشمند SKS

کیوسک هوشمند سری S در ابعاد ۴۳ و ۴۹ طراحی شده و موجود است که بسته به فضای غرفه ، مورد استفاده قرار می گیرد. در غرفه نماگشت ابعاد ۴۹ این کیوسک هوشمند، جهت معرفی سرویس جدید نماگشت مورد استفاده قرار گرفت . از آنجا که زاویه دید کاربر در سازه این استند ، بسیار هوشمند انه طراحی شده، این مدل بخصوص در زمینه ارائه انواع اطلاعات، بسیار پرطرفدار است.

نماگشت

نماگشت ، یک راهکار نرم افزاری جامع و یکپارچه ، جهت مدیریت کلیه فرآیندهای آژانس های مسافرتی و گردشگری است. یک راهکار چند منظوره و چندزبانه که قابلیت های متفاوتی در طراحی آن لحاظ شده و در این نمایشگاه به جزئیات ، بر روی کیوسک هوشمند SKS4910 به علاقه مندان معرفی شد .

 

در پایان ضمن عرض تبریک به طراحان این سیستم هوشمند و خلاقانه اتوماسیون گردشگری ، از اعتماد آن مجموعه محترم کمال سپاسگزاری را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند