فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با امواج گستر نوین

/فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با امواج گستر نوین
فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با امواج گستر نوین۱۴۰۰-۴-۱۰ ۱۱:۳۸:۳۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار آن را داشته تا با تجهیز اتاق مانیتورینگ مجموعه امواج گستر نوین به ویدئو وال یا همان نمایشگرهای صنعتی سامسونگ ، در خدمت آن مجموعه محترم باشد.

شرکت امواج گستر نوین ، بعنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تأمین و خدمات مهندسی شبکه در یک تراز پیشرو مشغول به فعالیت می باشد. در همکاری با این مجموعه ، یک ست ۳*۴ از پنل های صنعتی ویدئو وال سامسونگ در اتاق مانیتورینگ نصب و اجرا شد.

مزیت های خرید ویدئو وال ها برای اتاق های مانیتورینگ

یک سیستم ویدئو وال که به صورتی دقیق و کارآمد و با در نظر گرفتن عوامل محیطی و انسانی طراحی شده باشد می تواند به راحتی در اتاق مانیتورینگ در دسترس اپراتور ها بوده و تصاویر را از نقاط مختلف در مکان مورد نظر در دسترس آنها قرار دهد.

بنابراین یکی از کاربری های روتین ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی ، در اتاق های مانیتورینگ است که در این پروژه نیز با همین نیاز ، کارشناسی های لازم انجام شده و محصول متناسب با این نیاز، پیشنهاد ، تایید و به اجرا رسید.

ویدئو وال سامسونگ ، مدل ONT- VW55S

پنل های ویدئو وال سامسونگ آزمایشات عملیاتی شدیدی را متحمل می شود تا با تغییر شرایط زیست محیطی در عملکرد آن تفاوتی ایجاد نشود. این پنل ها مانع تاریک شدن صفحه ، نشت نور شده و با قابلیت ضد تابشی که دارند برای استفاده طولانی مدت در اتاق های مانیتورینگ گزینه مناسبی بشمار می آیند که پس از کارشناسی های انجام شده ۱۲ عدد پنل صنعتی این مدل در یک آرایش ۳*۴ در محل جانمائی و نصب شد که امیدواریم رضایت آن شرکت را جلب کرده باشد.

در پایان از اعتماد مجموعه امواج گستر نوین کمال سپاسگزاری داشته و از همکاری حاصل شده بسیار خرسندیم. برای آن مجموعه محترم، موفقیت روزافزون را خواستاریم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند