فروش میز و کیوسک های تاچ نیوتک و نرم افزار اختصاصی مجموعه هیراد

/فروش میز و کیوسک های تاچ نیوتک و نرم افزار اختصاصی مجموعه هیراد
فروش میز و کیوسک های تاچ نیوتک و نرم افزار اختصاصی مجموعه هیراد۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۴:۰۵:۱۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

اولین همکاری نیوتک و هیراد، در زمینه فروش میز و کیوسک های تاچ بهمراه نرم افزار سفارشی ، در کمال افتخار، شکل گرفت.

نزدیک به یک دهه است که شرکت مجموعه توسعه گردشگری هتلداری هیراد، بعنوان یکی از شرکت های پیشرو و توان مند در عرصه بازاریابی،فروش، بهره برداری املاک و مستغلات با ارائه خدمات اجرا و مشاوره در مارکت فعال است؛ این شرکت با ارزش آفرینی و نوآوری در این حوزه، تاکنون موفق شده مدیریت فروش پروژه های تجاری، گردشگری و اداری صاحب نامی را، در سراسر کشور، با موفقیت در دست بگیرد. لذا در جهت بهبود سطح کیفی خدمات رسانی در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای هیراد، افخار همکاری با ایشان را بدست آوردیم. نتیجتاً با تولید نرم افزار اختصاصی آن مجموعه بر روی میز و استندهای لمسی نیوتک این امکان فراهم آمد تا در یک قالب گرافیکی جذاب، شرح کامل خدمات شرکت،پروژه ها و … قابل دستیابی بوده و بدین ترتیب اینبار پروسه ارائه خدمات هیراد در نهایت سهولت و کارایی برای مخاطب و البته مدیران داخلی خود شرکت انجام شود.

در این نرم افزار، بخش های مختلفی از جمله باشگاه مشتریان، نظرسنجی، نمایش داده ها و آمار مطالعات بازار، املاک و مستغلات ( پروژه ها) و روابط عمومی ( اخبار مجموعه) در نظر گرفته شده است که با بهره وری از سخت افزارهای مالتی تاچ، تنها با لمس هر گزینه، هر آنچه لازم است در اختیار کاربر قرار می گیرد. در زمینه سخت افزاری نیز، از میزلمسی پایه کوتاه نیوتک در اتاق مدیریتی و و از کیوسک ها در دفتر فروش استفاده می شود.

لذا  از آنجا که با تلفیق نرم افزار و سخت افزارهای تاچ گامی دیگر در جهت خدمات رسانی و استفاده حداکثری از تکنولوژی لمسی دنیای مدرن برداشتیم، بسیار خرسندیم. در پایان از همکاری با آن مجموعه معظم مفتخر بوده و البته از اعتماد ایشان بسیار قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند