فروش کیوسک لمسی نیوتک در همکاری با GEP

/فروش کیوسک لمسی نیوتک در همکاری با GEP
فروش کیوسک لمسی نیوتک در همکاری با GEP۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۵۶:۳۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

در پی کسب رضایت گروه محترم مهندسی GEP در اجاره کیوسک لمسی نیوتک در افتتاحیه نمایشگاه های ایران مال، مفتخریم که این پروژه به تجهیز دفتر مهندسی این مجموعه به کیوسک لمسی نیوتک منجر شد.

فروش کیوسک لمسی پس از تجربه موفق اجاره آن در ایران مال!

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم مجموعه گسترش خطوط انرژی پیام سال هاست در زمینه پروژ ه های عمرانی در سطوح کلان فعالیت دارد؛ از طراحی و اجرا گرفته تا تجهیزات ساختمانی تخصصی. این مجموعه معظم در اولین دوره نمایشگاه برترین برندهای ساختمانی نیز حضور داشته و با تلفیق کیوسک لمسی و نرم افزار گالری نیوتک به معرفی انواع خدمات خود  پرداخت که البته بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفت.

نرم افزار مالتی تاچ گالری با محیط گرافیکی جذاب و امکاناتی که دارد، بستری ست تعاملی که یک ارائه را سرعت ، سهولت و جلوه می بخشد! از آن طرف کیوسک لمسی SKS نیوتک با طراحی منحصر به فرد پایه و جانمائی متمایل صفحه نمایش بر روی آن، نقش یک میز را بازی میکند ؛ لذا تلفیق این دو امکانی ایجاد کرده است تا کاربران تنها با تاچ کردن گزینه های مختلف از محیط نرم افزار  به طیف وسیعی از خدمات این شرکت، دسترسی داشته باشند؛ لذا در ادامه این همکاری بسیار مفتخریم شدیم که این سیستم را در سطح کلان تر در دفتر مجموعه مهندسی GEP گروه اجرا کنیم تا به همان شکل و در یک محیط تعاملی گرافیکی، کلیه محصولات و خدمات قابل ارائه بوده و از آنجا که این کیوسک ها قابل حمل می باشند ، در کلیه نمایشگاه ها و همایش های آتی شرکت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجا که کسب رضایت مشتری از مهم های نیوتک به شمار می آید، این تداوم همکاری را به فال نیک گرفته و با این دست از بازخوردهای مثبت شما همراهان عزیز،  قطعاً در ادامه راهمان نیرومند تر و راسخ تریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند