فروش کیوسک لمسی نیوتک در دفترGEP

/فروش کیوسک لمسی نیوتک در دفترGEP
فروش کیوسک لمسی نیوتک در دفترGEP۱۳۹۸-۳-۱۹ ۰۸:۵۸:۳۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

فروش کیوسک لمسی نیوتک در دفترGEP پس از تجربه موفق اجاره

در پی کسب رضایت گروه محترم مهندسی GEP در اجاره کیوسک لمسی نیوتک ،در افتتاحیه نمایشگاه های ایران مال، مفتخریم که این پروژه به تجهیز دفتر مهندسی این مجموعه به استند لمسی نیوتک منجر شد.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم مجموعه گسترش خطوط انرژی پیام سال هاست در زمینه پروژ ه های عمرانی در سطوح کلان فعالیت دارد؛ از طراحی و اجرا گرفته تا تجهیزات ساختمانی تخصصی. این مجموعه معظم در اولین دوره نمایشگاه برترین برندهای ساختمانی نیز حضور داشته و به معرفی انواع خدمات خود از طریق کیوسک لمسی نیوتک و نرم افزار گالری پرداخت که البته بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفت؛ چراکه کاربران قادر بودند تنها با تاچ کردن گزینه های مختلف به طیف وسیعی از خدمات این شرکت، دسترسی داشته باشند؛ لذا در ادامه این همکاری بسیار مفتخریم شدیم که این سیستم را در سطح کلان تر در دفتر مجموعه مهندسی GEP گروه اجرا کنیم تا به همان شکل و در یک محیط تعاملی گرافیکی، کلیه محصولات و خدمات قابل ارائه بوده و از آنجا که این کیوسک ها قابل حمل می باشند ، در کلیه نمایشگاه ها و همایش های آتی شرکت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجا که کسب رضایت مشتری از مهم های نیوتک به شمار می آید، این تداوم همکاری را به فال نیک گرفته و با این دست از بازخوردهای مثبت شما همراهان عزیز،  قطعاً در ادامه راهمان نیرومند تر و راسخ تریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند