فروش کیوسک لمسی رستورانی نیوتک برای رستوران نانوچی

/فروش کیوسک لمسی رستورانی نیوتک برای رستوران نانوچی
فروش کیوسک لمسی رستورانی نیوتک برای رستوران نانوچی۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۰۳:۵۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

نانوچی بعنوان یکی از اولین رستوران های هوشمند در زمینه استفاده از کیوسک های لمسی self-order رستورانی نیوتک پیشرو شد! این رستوران به تازگی با ارائه یک سبک نوین غذایی،که در آن تمامی غذاها با نان شکم پر سرو می شوند، در طبقه فودکورت مرکز خرید تیراژه ۲ آغاز به کار کرده است؛ از آنجا که کلیه سیاست های این رستوران مدرن با تکیه بر خلاقیت و راهکارهای نوین پایه ریزی شده، در نحوه سفارش غذای خود نیز از یک راهکار مدرن و جذاب بهره گرفته است؛در این سیستم کیوسک های لمسی رستورانی نیوتک جایگزین روش های قدیمی گشته تا مشتری قادر باشد تنها با لمس چند گزینه از روی منوی اصلی سفارش خود را انتخاب کرده و با دستگاه پوز تعبیه شده در کیوسک، در همان لحظه صورت حساب خود را نیز پرداخت نموده و رسید سفارش خود را چاپ کند.

سفارش مشتری بصورت خودکار در لیست سفارشات رستوران درج شده و کار تمام است! بدین ترتیب با این ساختار تعاملی ضمن تعدیل زمان سیستم انتظار و افزایش جذابیت ، اسباب سهولت مراجعین در پروسه سفارش فراهم گشته و رضایت مشتریان محترم بیش از پیش حاصل می گردد؛ روزهای تعطیل با حضور پر رنگ مردم در مراکز تجاری و فود کورت ها، این تجربه ملموس تر خواهد بود!

از آن جا که این سیستم مدرن تا حدی جایگزین نیروهای انسانی شده و با افزایش سرعت عمل، پروسه سفارش را سهولت می بخشد، صاحبان رستوران های زنجیره ای در فودکورت ها را به شدت ترغیب می کند تا از آن بهره گیرند؛ بخصوص اینکه برندهای مواد غذایی نیز می توانند بر روی این کیوسک های لمسی تبلیغات داشته و از لحاظ مالی نیز منافع مالی صاحبان را تأمین کنند.

مفتخریم با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، در مسیر بهبود کیفی خدمات رسانی رستوران نانوچی نقش کوچکی داشته و امیدواریم ضمن افزایش میزان رضایتمندی مشتریان محترم، دیگر رستوران های سراسر کشورمان را به کیوسک های رستورانی تجهیز کرده تا در این مسیر به موازات تکنولوژی های نوین و استاندارهای سطح اول جهانی گامی بلند برداریم.

 

مشاهده فیلم استفاده از کیوسک های سفارش گیری در رستوران نانوچی

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند