فروش ویدئو وال نیوتک در همکاری با قطار شهری مشهد

/فروش ویدئو وال نیوتک در همکاری با قطار شهری مشهد
فروش ویدئو وال نیوتک در همکاری با قطار شهری مشهد۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۶:۴۴:۳۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داشتیم تا با تجهیز اتاق مانیتورینگ حراست شرکت قطار شهری مشهد به ویدئو وال مدل الجی شرکت نیوتک، برای نخستین بار در خدمت آن مجموعه محترم باشیم.

فروش ویدئو وال ها در اتاق های مانیتورینگ

برای دستیابی به اهداف نظارتی و امنیتی در مکان ها و سازمان های بزرگ از جمله فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و مترو، مراکز پلیس و کنترل ترافیک به دلیل استفاده از دوربین های متعدد،  معمولا اتاق هایی با نام اتاق مانیتورینگ در نظر گرفته می شوند. با وجود این اتاق ها نظارت و کنترل تصاویر ارسالی از دوربین های مداربسته با دقت و کیفیت بهتری انجام می گردد. قاعدتاً با وجود تعداد دوربین بالا در این مکان ها نیازمند نمایشگر هایی برای مشاهده تصاویر دوربین ها خواهید بود به نحوی که به طور دقیقی بتوان از جزئیات رخداد ها در نقاط مختلف اطلاع یافت.

از همین روی یکی از کاربری های متداول ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی ، اتاق های مانیتورینگ هستند.

 

ست ۲*۲ از ویدئو وال نیوتک مدل ONTEC 55VW35L

در این پروژه ، به دلیل کاربری ویدئو ال ها در اتاق مانیتورینگ و نقش حساسی که دارند،  پخش تصویر بدون وقفه حتی با  در نظر گرفتن تغییرات احتمالی شرایط اتاق ، حرف اول را می زند. ابعاد اتاق ، بررسی شرایط اتاق به لحاظ به بهره وری ،  نوع کنترلر متناسب با نیاز پروژه، نور و فاصله اپراتورها و همچنین بعد مالی پروژه نیز در نظر گرفته می شود.

لذا نظر به موارد اشاره شده ، یک آرایش ۲*۲ از ویدئو وال یا همان نمایشگر های صنعتی نیوتک مدل ONTEC 55VW35L برای این پروژه کارشناسی ، نصب و اجرا شد.

 

همکاری با شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد

برای نیوتک افتخار است که فرصت همکاری با یکی از بهترین بهره برداران سیستم قطار شهری در کشور را داشته و لذا به پاس قدرشناسی از اطیمنان ارزنده ی آن مجموعه محترم ، در طول مدت ارائه خدمات فروش ویدئو وال خود ، همواره در جلب رضایت ایشان مانا خواهد بود.

در پایان برای شرکت بهره برداری قطار مشهد آرزوی موفقیت داشته و دست ایشان را می فشاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند