فروش ویدئو وال جی پلاس در همکاری با هلدینگ آفرینش

/فروش ویدئو وال جی پلاس در همکاری با هلدینگ آفرینش
فروش ویدئو وال جی پلاس در همکاری با هلدینگ آفرینش۱۴۰۰-۹-۱۲ ۱۶:۴۶:۱۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داشتیم با تجهیز اتاق مانیتورینگ به ۸ عدد ویدئو وال ( نمایشگر صنعتی) جی پلاس ، نخستین همکاری مان با مجموعه هلدینگ آفرینش را داشته باشیم.

خرید ویدئو وال برای اتاق های مانیتورینگ

در سازمان های بزرگ ، برای دستیابی به اهداف امنیتی و نظارتی، به دلیل استفاده از دوربین های مداربسته بی شمار اتاق هایی با عنوان اتاق مانیتورینگ در نظر گرفته شده است.با این اتاق ها، کنترل و نظارت تصاویر و ویدئو های ارسالی از دوربین های مدار بسته با جزئیات و دقت بالایی انجام می شود.

سیستم های ویدئو وال به صورت دقیق و با توجه به عوامل محیطی طراحی و تولید شده است که می توان با دسترسی راحت به تصاویر نقاط مورد نظر را برای اتاق مانیتورینگ تضمین نماید. این امر کمک می کند تا حداکثر صرفه جویی ها در انتقال اطلاعات بصری صورت گیرد. ارائه تصاویر به صورت کاملا واضح با کیفیت بالا و در سایزهای بزرگ از ویژگی های  ویدئو وال ها است که این ویژگی به حفظ وضعیت محل در اتاق های کنترل کمک خواهد کرد.

ویدئو وال جی پلاس مدل ۴۹JH35

این مدل از سری نمایشگرهای صنعتی جی پلاس،  با بهره مندی از تکنولوژی پنل های صنعتی LG با نور پس زمینه D-LED با توان کارکرد مستمر حداقل ۵۰۰۰۰ ساعت یکی از جدیدترین و به روز ترین محصولات این حوزه محسوب می شود ، که می توان به کیفیت فوق العاده بالا و توان فنی این محصول اطمینان حاصل کرد.

در این پروژه از ۸ عدد ویدئو وال یا همان نمایشگر صنعتی ۴۹ اینچ جی پلاس از مدل ۴۹ JH35 ، دریک ماتریس ۲*۴ عمودی، استفاده شد که بنا به خواستگاه پروژه، محصول بسیار مناسبی از نظر تیم فنی و کارشناسی فروش است.

در پایان از اطمینان مجموعه هلدینگ آفرینش بسیار قدردانیم و برای ایشان آروزی موفقیت داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند