فروش ویدئو وال جی پلاس برای دومین بار در آوا سیما

/فروش ویدئو وال جی پلاس برای دومین بار در آوا سیما
فروش ویدئو وال جی پلاس برای دومین بار در آوا سیما۱۴۰۰-۱۲-۲۹ ۱۵:۱۲:۲۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

برای دومین بار متوالی ، افتخار آنرا داشتیم تا با فروش ویدئو وال ( نمایشگر صنعتی ) ، جی پلاس الجی در خدمت مجموعه محترم آواسیما باشیم.

در پروژه قبلی ِتجهیز اتاق مانیوتورینگ آواسیما به ست ۲*۳ ویدئو وال جی پلاس الجی ، اشاره کردیم که معمولاً در اتاق های مانیتورینگ ، بیش از ۴ نمایشگر مورد نیاز خواهد بود. لذا برای دومین بار ، یک ست ۲*۲ از ویدئو وال یا نمایشگرهای صنعتی همین برند در بخش مانیتورینگ آواسیما جانمائی و نصب شد.

ویدئو وال جی پلاس ال جی ، مدل G+ GVL-55JH35

مدل استفاده شده در این پروژه ( در هر دوبار ) ، پنل صنعتی ۵۵ اینچ G+ GVL-55JH35  بود که بر اساس نیازهای پروژه، کارشناسی و اجرا شده است.

نیت یا همان میزان روشنایی تصویر ، توان کارکرد مستمر بسیار بالا ، دو عامل بسیار مهم در انتخاب این محصول در این پروژه بشمار می رود . بعلاوه ، نمی توان از قیمت اقتصادی این مدل از ویدئو وال های الجی ، در مقایسه با سایر محصولات مشابه در این زمینه گذشت. از طرفی ضمانت خوش نام گلدیران همواره بعنوان یک وزنه اعتباری در کنار تمام مدل های ویدئو وال الجی ، خودنمائی می کند.

در آخر باید بگوئیم در تمامی پروژه هایی که به تکرار و تداوم همکاری می انجامد ، رضایت مشتری نهفته است، که همیشه بنوعی در چشم انداز نیوتک بوده و خواهد بود. لذا در وهله اول اطمینان آواسیما را در این همکاری ارج نهاده و نهایتاً از رضایت حاصل شده کمال خرسندی را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند