فروش ویدئو وال به باشگاه ورزشی صاحب نام پاد!

/فروش ویدئو وال به باشگاه ورزشی صاحب نام پاد!
فروش ویدئو وال به باشگاه ورزشی صاحب نام پاد!۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۱:۲۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک، بعنوان نماینده گلدیران، تاکنون تجربه همکاری های مختلفی را در زمینه فروش ویدئو وال داشته است؛  لذا در راستای ارائه این دسته از خدمات نیوتک ، همزمان با جام جهانی فوتبال که تابستان امسال را داغ تر کرده است، افتخار آن را داشتیم تا باشگاه ورزشی پاد نیاروان را به ویدئو وال ال جی تجهیز نماییم.

این باشگاه ورزشی لوکس در منطقه نیاوران تهران در زیربنایی به وسعت بیش از ۱۰۰۰ متر مربع بنا شده است؛  مربیان تراز اول رشته های مختلف ورزشی، مجهز بودن به مدرن ترین دستگاه ها ، فضای معماری منحصر به فرد، مشاوره های اصولی و حرفه ای تغذیه و کیفیت سرویس دهی به مشتریان، این باشگاه را از سایر رقبا متمایز و سطح عملکرد آن را به استانداردهای جهانی نزدیک تر کرده است. اخیرا نیز با تب داغ فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، افتخار آن را داشتیم تا با ارائه خدمات فروش ویدئو وال ال جی و نصب آن در سالن ورزشی مجموعه پاد با آن مجموعه محترم همکاری کنیم. بنابراین امکان مشاهده بازی ها در بالاترین کیفیت و جذابیت بصری برای مشتریان محترم باشگاه فراهم شد که گامی بلند در راستای سیاست های به روز این مجموعه در زمینه ارتقاء کیفی سطح خدمات رسانی و بهره گیری از به روزترین های دنیای تکنولوژی به حساب می آید.

نیوتک ضمن قدرشناسی از رویکرد پاد در اهمیت جایگاه ویژه مشتری ، از این همکاری حاصل شده کمال قدردانی را دارد؛ باشد که بنا به همسویی نیوتک و پاد در مسیر بهره گیری از تکنولوژی های روز و ارتقاء کیفی خدمات رسانی به هموطنانمان ، در آینده ای نزدیک همکاری های بیشتری داشته باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند