فروش ویدئو وال الجی در اداره گاز استان فارس

/فروش ویدئو وال الجی در اداره گاز استان فارس
فروش ویدئو وال الجی در اداره گاز استان فارس۱۳۹۹-۴-۱۸ ۱۰:۲۰:۴۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

از سری پروژه های فروش نمایشگرهای صنعتی یا همان ویدئو وال های نیوتک ، اینبار فرصت تجهیز اداره گاز استان فارس به ویدئو وال ۴۹vl5 ال جی را داشته ایم.

پیش تر از نیز به کاربری پرطرفدار نمایشگرهای صنعتی در اتاق های کنفرانس اشاره کرده بودیم. در پروژ ی اداره گاز استان فارس  نیز یک ست ۴*۴ از ویدئو ال ۴۹ اینچ ال جی در اتاق کنفرانس اداره گاز استان فارس نصب و راه اندازی شد.

کاربری ویدئو وال ها در اتاق های کنفرانس

با کنار هم قرار گرفتن این پنل های صنعتی ۴۹ اینچ، یک صفحه نمایش واحد درابعاد بزرگ شکل می گیرد که امکان پخش انواع فرمت های ویدئویی و همچنین پخش زنده را فراهم می کند. لذا امکان دید وسیع در فضاهای بزرگ نظیر اتاق های کنفرانس برای افراد فراهم می شود که در نتیجه بر روی نحوه کیفی پروسه ارائه و پیشبرد جلسات بسیار موثر است. حال آنکه قبلاً در نبودِ ویدئو وال ها یا نمایشگرهای صنعتی ، در امثال این پروژه ها ، پخش تصاویر از طریق دیتا پروژکتورها بر روی دیوار سفید یا پرده های نمایش انجام می شد که به هیچ عنوان کیفیت مطلوبی نداشت. از همین رو این تکنولوژی بسرعت جایگزین سیستم های سنتی قبلی شده و همانطور که می بینید نیوتک نیز ، پررنگ تر و بیشتر از از قبل در این حوزه فعالیت دارد.

در پایان از استقبال صنوف مختلف از فروش انواع ویدئو وال یا نمایشگرهای صنعتی بسیار خرسندیم. اعتماد شما عزیزان در بهره مندی از تازه های دنیای فناوری ، نیروی محرکه ما برای بهبود کیفی محصولات و ارائه خدمات نوین می باشد.

مجموعه محترم اداره گاز استان فارس نیز از پیشروان استفاده از دنیای تکنولوژی بوده و با اطمینانِ خود باعث رقم خوردن این همکاری شدند. باشد که علاوه بر جلب رضایت ایشان از این پروژه ، با ارائه های خدمات نوین آتی نیز در خدمتشان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند