سیستم های لمسی هوشمند نیوتک در غرفه ستارگان نیک

/سیستم های لمسی هوشمند نیوتک در غرفه ستارگان نیک
سیستم های لمسی هوشمند نیوتک در غرفه ستارگان نیک۱۳۹۸-۷-۱۴ ۱۴:۴۱:۰۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره سیستم های لمسی هوشمند نیوتک در پنجمین دوره نمایشگاه دارو و صنایع وابسته ، دومین همکاری نیوتک و ستارگان نیک رقم خورد.
این نمایشگاه همچون ادوار گذشته توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهر ماه امسال در مصلی تهران برگزار شد.
ستارگان نیک نیز همچون سالیان گذشته، بعنوان یکی از بنام های این حوزه ، در این رویداد حضور داشته و به معرفی تازه های خود پرداخت.
نیوتک نیز با تجهیز غرفه ستارگان به سیستم های لمسی هوشمند در انواع استند و آل وان های رومیزی مالتی تاچ برای دومین بار پیاپی با ایشان همکاری داشت.
با نصب و اجرای نرم افزار گالری نیوتک بر روی استندهای لمسی مدل SKS و SKB، کلیه خدمات، محصولات و اخبار این مجموعه در قالب یک بستر گرافیکی جذاب که در صفحات و بخش های مختلف دسته بندی شده بود، در اختیار مخاطبان قرار گرفت. بدین ترتیب با تلفیق این سیستم های هوشمند لمسی و نرم افزار گالری و نهایتا ارائه یک سرویس تعاملی ، بازدیدکنندگان در نهایت سهولت، سرعت و جذابیت و تنها با لمس کردن این سیستم های هوشمندلمسی به هر آنچه میخواستند دست یافتند.
محصول دیگری از نیوتک که در این غرفه مورد استفاده قرار گرفت، آل این وان های رومیزی DTL بود که با سازه مینیمال و کم حجمی که دارند بتعداد بر روی میز و کانتر غرفه در اختیار عموم قرار گرفت. در نهایت توسط این آل وان های اندرویدی ، کاربران به نرم افزار موبایل اختصاصی ستارگان نیک نیز دسترسی داشتند.

بهره گیری از این سرویس های تعاملی رضایت توامان ستارگان نیک و همچنین بازدیدکنندگان را در پی داشت که در نتیجه نیز بسیار موجب سرافرازی ماست . باشد که در تداوم این همکاری های مستمر، همواره در حفظ کیفیت و ارتقای آن کوشا بوده تا به این ترتیب قدردان اعتماد شما همراهان عزیز باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند