رونمائی از نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی

/رونمائی از نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی
رونمائی از نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۵۰:۰۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

رونمائی از نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی در همکاری با نوین چوب خوزستان

اینبار افتخار آن را داشتیم تا رونمایی از پکیج نرم افزاری ONT-DESIGN  بر روی کیوسک های لمسی نیوتک در همکاری با مجموعه معظم نوین چوب، در شانزدهمین دوره نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات مبلمان وتجهیزات وابسته انجام شود.

گروه صنعتی نوین چوب خوزستان سال هاست بعنوان یکی از پیشروان صنعت چوب کشور، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات لازم،  با قدرت رو به جلو می تازد. این شرکت با در اختیار داشتن بیشترین ظرفیت تولید محصولات سلولزی در جنوب کشور ، بهترین و معتبرترین برندهای چوب جهان را عرضه میکند؛ نکته ای که نوین چوب را از سایر رقبا در این صنعت متمایز میکند تعهد به کیفیت، ضمن ایجاد خلاقیت و ارائه خدمات به سبکی نوین می باشد. بی دلیل نیست که این مجموعه موفق شده کلیه ی گواهینامه های استاندارد بین المللی ۲۰۰۸ اروپا را اخذ نماید.

همیشه تلفیق مدرنیته و تکنولوژی با حوزه های مختلف نتایج جالبی را به همراه داشته است؛ لذا مفتخریم بدینوسیله اعلام نماییم که در آغاز همکاری نیوتک با نوین چوب،برای اولین بار بسته نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی که در این دوره از نمایشگاه رونمائی شد، در شعب مختلف این مجموعه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در نرم افزار دیزاین که اغلب گروه های طراحی، معماری، دکوراسیون داخلی و مشاغلی از این دست را هدف قرار داده است، این امکان فراهم آمده تا ضمن نمایش، معرفی محصولات مختلف و مقایسه آن ها، امکان نمایش محصولات در طیف های رنگی موجود، در محیط های مختلف همچون آشپزخانه، اتاق خواب، سالن پذیرایی و … بصورت سه بعدی فراهم آید؛ بدین ترتیب مشکل سردرگمی مشتریان در انتخاب نهایی محصول مورد نظرشان،  تنها با لمس چند گزینه مرتفع شده و ضمن سهولت یک فضای اطمینان در پروسه خرید ایجاد می شود؛ همچنین مشتری میتواند تصاویر مورد علاقه ی خود از محصولات را در یک دسته بندی جدا تعریف کرده و یا حتی برای خود در تلگرام ارسال نماید تا سر فرصت امکان بررسی و یک انتخاب قاطعانه را داشته باشد! از آن سو کلیه گزارشات مربوط به رفتار مشتریان اعم از تعدد محصولات انتخابی، محبوبیت پالت های رنگی موجودو … که میتواند در شعب مختلف، نتایج متفاوتی را داشته باشد از طریق پنل مدیریتی قابل دستیابی ست. علاوه بر این ها ، وضعیت خاموش و روشن بودن دستگاه ها درشعب مختلف قابل رصد کردن می باشد؛که جمیع این مواردِ کنترلی نقش یک راهنمای جامع و مستند را برای فروش بیشتر و جلب رضایت مشتری بازی می کند.

منافع دوسویه نرم افزار دیزاین نیوتک بر روی استندهای لمسی، راه را در ادامه برای ما و البته فعالان محترم این حوزه هموار کرده و اصطلاحاً یک بازی برد-برد را رقم میزند.

نیوتک از تجربه همکاری با مجموعه محترم نوین چوب ابراز خرسندی نموده و ضمن قدردانی و ارج نهادن به “اعتماد” مجموعه معظم نوین چوب ، بر آنست تا با بومی سازی این راهکار، فعالان محترم این  حوزه را بیش از پیش شامل شود.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند