رونمائی از انیاک جی دی اس بر روی کیوسک نمایشگاهی SKB

/رونمائی از انیاک جی دی اس بر روی کیوسک نمایشگاهی SKB
رونمائی از انیاک جی دی اس بر روی کیوسک نمایشگاهی SKB۱۳۹۸-۱۲-۵ ۱۵:۴۱:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نزدیک به ده سال است که گردشگری با فناوری های اطلاعات و ارتباطات عجین شده است .در همین راستا ، فناوری نوین انیاک جی دی اس بر روی کیوسک نمایشگاهی سری B نیوتک در نمایشگاه گردشگری امسال رونمائی شد.

انیاک جی دی اس بر روی کیوسک نمایشگاهی لمسی سری B

انیاک جی دی اس امکان اتصال به شرکت های بین المللی و رزرواسیون های CRS،GDS را برای همکاران حوزه گردشگری،خدماتی، اقامتی و آژانس های مسافرتی را فراهم می سازد تا در بستر  فعالیت های کم هزینه تر و گسترده تر به ذی نفعان معرفی شوند. لذا بمنظور ارائه این فناوری نوین به بازدیدکنندگان محترم غرفه انیاک، از کیوسک نمایشگاهی لمسی https://www.ontco.com/product/multi-touch-stands-b-series/SKB بهره گرفته شد تا علاقه مندان با لمس کردن صفحه نمایش این استند هوشمند، با کارایی و انواع قابلیت های انیاک جی دی اس آشنا شوند.

استقبال از کیوسک نمایشگاهی سری B در گردشگری امسال

کیوسک نمایشگاهی SKB از سری استندهای هوشمند پرطرفدار نیوتک بشمار می آید. سازه این کیوسک نمایشگاهی در نهایت ظرافت طراحی شده و سادگی آن سبب شده تا با وجود مدل های جدید تر، همچنان طرفداران خاص خود را داشته باشد . سازه ایستاده و عمودی این مدل، توجه هر مخاطبی را از فاصله نسبتا دورتری از غرفه نیز جلب  کرده و از همین رو علاوه بر کارایی های مشخص نرم افزاری، برای پخش تبلیغات نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این موارد، با نصب شبیه ساز اندروید بر روی این سیستم هوشمند لمسی، امکان نصب انواع نرم افزارهای موبایل نیز بر روی آن ایجاد می شود و بدلیل طراحی سازه آن که شبیه به یک دستگاه تلفن همراه آیفون در ابعاد بزرگ می باشد، به کیوسک آیفونی نیز شناخته می شود.

تطبیق نمایشگاه ها با فناوری های نوین

جالب آنجاست که با گسترش فناوری و اینترنت ، نه تنها تاثیرِ نمایشگاه ها کمرنگ نشده بلکه آن ها خود را با فناوری های نوین تطبیق داده و موثرتر از پیش نیز نقش خود را ایفا می کنند. لذا نیوتک دستِ فعالان محترم این صنف که با استقبال از تکنولوژی پیشتازند را می فشارد و بر آنست تا ارائه به روزترین های تکنولوژی ، همکاری خود را با این عزیزان حفظ کند.

در پایان از اعتماد مجموعه محترم انیاک نیز کمال سپاسگزاری را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند