اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در تهران هوشمند برای سومین سال متوالی

/اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در تهران هوشمند برای سومین سال متوالی
اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در تهران هوشمند برای سومین سال متوالی۱۳۹۸-۹-۲۷ ۱۷:۱۲:۰۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار آن را دارد تا برای سومین سال متوالی با اجاره کیوسک های هوشمند لمسی در همایش تهران هوشمند حضور داشته باشد.

در سومین دوره از همایش تهران هوشمند که در محل همایش های دائمی برج میلاد برگزار شد، نیوتک مطابق سالیان گذشته با خدمات اجاره کیوسک های تاچ در غرفه تهران هوشمند نیز حضور پیدا کرد.

استند های لمسی سری  B ، سری S  مدل های از کیوسک های هوشمند نیوتک در این پروژه مورد استفاده قرار گرفتند.

کیوسک هوشمند تاچ SKB با سازه عمودی و مینیمالی که دارد مناسب پخش انواع تیزر و همچنین نصب اپلیکیشن های موبایل می باشد . تمایز این استند های لمسی با نمایشگر های سابق نیز همین جاست که علاوه بر پخش انواع فایل های ویدئویی و تصاویر، امکان نصب انواع نرم افزار نیز بر روی این کامپیوترهای آل این وان میسر است؛ از طرفی صفحه مالتی تاچ این استندها امکان تعامل کاربر با دستگاه را فراهم کرده که خود به تنهایی ویژگی منحصر به فردی ست!

کیوسک های هوشمند تاچ SKS اما با همان مشخصات فنی سازه ای متفاوت دارند. صفحه نمایش افقی این مدل و همچنین امکان زاویه متغیری که این صفحه نمایش می تواند روی پایه s مانند خود داشته باشد ، آن را به چیزی میان میز و کیوسک بدل کرده و از همین رو نیز بسیار پرطرفدار است.

ارائه نرم افزار اختصاصی تهران هوشمند ، پخش تیزر و همچنین دسترسی به وبسایت این مجموعه، خدماتی بود که بر روی این کیوسک های هوشمند تاچ به مخاطبان محترم عرضه شد. به این ترتیب کاربران تنها با لمس کردن صفحه نمایش به اطلاعات مورد نظرشان دسترسی داشته و در یک تجربه فردیِ تعاملی،  با این سیستم های هوشمند تکنولوژی مالتی تاچ را لمس کرده و خوشبختانه از آن استقبال کردند.

بدون شک تداوم همکاری با شما همراهان گرامی، بسیار موجب خرسندی ماست ؛ چرا که نشان از یک رضایت دو سویه دارد . لذا سعی در آن داریم که همچنان در کسب این رضایت کوشا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند