جی پلاس ال جی در نمایشگاه اصفهان

/جی پلاس ال جی در نمایشگاه اصفهان
جی پلاس ال جی در نمایشگاه اصفهان۱۳۹۹-۸-۲۰ ۱۸:۵۸:۳۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

پروژه فروش ویدئو وال یا همان نمایشگرهای صنعتی جی پلاس در همکاری با نمایشگاه اصفهان، از آخرین پروژه های جاری آبان ماه است. یک ترکیب ۲*۲ از نمایشگرهای صنعتی جی پلاس که بعنوان جدید ترین پنل ویدئو وال های ال جی بسرعت جای خود را در بازار تثبیت کرده است.

ویدئو وال جی پلاس

همانطور که قبل از رونمائیِ این کالای جدید ال جی ، پیش بینی می شد، جی پلاس با طراحی ظریف، متریال به روزتری که در ساخت سازه آن استفاده شده و قیمت گذاری مناسب تر نبست به کالاهای مشابه ، با استقبال چشمگیری مواجه شده است.

البته گارانتی خوش نام و نشان گلدیران نیز در کنار کیفیت این محصول تازه نفس، خود نمائی کرده و اعتبار آن را دو چندان می کند.

در پروژه تجهیز اتاق جلسات نمایشگاه اصفهان، از مدل GVL-55JH35  ویدئو وال جی پلاس ال جی استفاده شده است. پنل های صنعتی ۲۴ ساعته ی ۵۵ اینچ ، با نیت تصویر فوق العاده ای که دارند، حتی در محیط های پرنور نیز ، امکان ارائه تصاویری شفاف را میسر می سازند. از آن در طرف اتاق جلسات وسالن های کنفرانس، استفاده از نمایشگرهای بزرگ با کیفیت بالا که قابلیت روشن ماندن در ساعات طولانی را داشته باشند، یک نیاز دائمی ست . لذا با کارشناسی های لازم ، محصول متناسب با نیاز  و مشخصات محیطی این پروژه در اتاق جلسات یا کنفرانس نمایشگاه بین المللی اصفهان استفاده شد.

در پایان ضمن قدردانی از مجموعه محترم نمایشگاه بین المللی اصفهان و اطیمنانی که به ما داشتند ، از استقبال و همراهی شما عزیزان در این شرایط اقتصادی دشوار، بسیار قدردان و سپاسگزاریم. جلب رضایت متدوام شما عزیزان از خدمات نیوتک، مهم ترین جاییست که میتوانیم  این اعتماد ارزشمند را قدر دانسته و پاسخگو باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند