بهره گیری از استند لمسی نیوتک و نرم افزار گالری برج مسکونی آناهید

/بهره گیری از استند لمسی نیوتک و نرم افزار گالری برج مسکونی آناهید
بهره گیری از استند لمسی نیوتک و نرم افزار گالری برج مسکونی آناهید۱۳۹۸-۳-۱۹ ۱۱:۲۸:۱۸ +۰۰:۰۰

توضیحات

بهره گیری از استند لمسی نیوتک و نرم افزار گالری در رونمائی از برج مسکونی آناهید

نیوتک افتخار آن را دارد تا با ارائه نرم افزارهای تخصصی، بهره وری از استندهای لمسی خود را به حداکثر رسانده و از این جهت موفق به ارائه یک سرویس کامل به مشتریان شده است؛ از همین رو  از رضایت همراهان خود در این زمینه کمال خرسندی را دارد؛ در همین راستا در رونمایی از پروژه لوکس برج مسکونی آناهید، در منطقه عظیمیه کرج،  از نرم افزار گالری بر روی استند لمسی نیوتک جهت نمایش پلان ها و امکانات این برج استفاده شد که در پی آن خوشبختانه رضایت بازدیدکنندگان و مشاورین محترم فروش هومان توامان حاصل شد.

در هفته ی دوم  اسفند ماه ، از  برج مسکونی آناهید با امکانات منحصر به فردی نظیر استخر، پارک بازی کودک، سالن ورزش، سالن بیلیارد، کافه کتاب،زمین تنیس، سالن بیلیارد، سینما، باغ و فضای سبز و …. رونمائی شد؛ لذا در همین راستا افتخار آن راداشتیم ضمن با بهره گیری از نرم افزار گالری نیوتک بر روی استند لمسی نیوتک بستری فراهم شود تا تنها با لمس کردن دستگاه، بتوان به کلیه نقشه ها و بخش های مختلف برج بصورت چندلمسی  دست یافت.

در پایان، ضمن تبریک به طراحان و سازندگان این برج مسکونی لوکس که با در نظر گرفتن امکاناتی خاص، آن را به یک پروژه منحصر به فرد در منطقه بدل کرده اند، از همکاری ایجاد شده مفتخر بوده و رضایت حاصل شده را ارج می نهیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند