استند لمسی SKP نیوتک در فروشگاه تکنولایف

/استند لمسی SKP نیوتک در فروشگاه تکنولایف
استند لمسی SKP نیوتک در فروشگاه تکنولایف۱۳۹۹-۴-۱۱ ۱۲:۵۴:۱۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داریم تا با تجهیز فروشگاه تکنولایف به دو دستگاه استند لمسی سری P، نخستین همکاری نیوتک با آن مجموع محترم را رقم بزنیم.

در  این پروژه ، تکنولایف که سال هاست علاوه بر فروش حضوری، تجربه فروش اینترنتی گسترده و بسیار موفقی را در حوزه محصولات الکترونیک دارد، فروشگاه خود در بازار موبایل ایران را به دو دستگاه استند لمسی SKP نیوتک تجهیز کرد.

سری سازه های عمودی استندهای مالتی تاچ از جمله مدل SKP که در این پروژه جانمائی شده، دیدِ بسیار مناسبی برای مراجعین دارند. از همین رو استندهای مالتی تاچ با سازه عمودی، اغلب در فروشگاه ها  ، مراکز تجاری و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

تکنولوژی مالتی تاچ از آن جهت که امکان تعامل کاربر با دستگاه را فراهم می کند بسیار زودتر از روالِ معمولِ جا افتادنِ یک محصول یا فناوری نوین ، در بازار تثبیت شده است. یکی از بسترهای کاربریِ پرطرفدار این استندهای مالتی تاچ ، فروشگاه ها هستند! چرا که کاربر تنها با لمس کردن صفحه این استند ها ، به موجودی، ویژگی ها و قیمت محصول دست یافته و حتی می تواند همانجا پروسه خرید را تمام کند!

با این اوصاف، تمامی محصولات تکنولایف بر روی هر دو دستگاه استند لمسی نیوتک در این فروشگاه قابل دستیابی بوده و علاوه بر جذابیت تبلیغاتی، حال امکان کسب تمامی اطلاعات لازم برای خرید توسط خودِ کاربر نیز مهیا می شود.

در پایان از استقبال تکنولایف بعنوان یکی از پیشروان متقاضی تکنولوژی مالتی تاچ ، کمال سپاسگزاری را داریم که با اعنمادِ ایشان ، این همکاری رقم خورد. مهم تر آنکه،  بنوعی مجموعه تکونولایف در فرهنگ سازی بهره وری این فناوری نوین در کشورمان و نتییجتاً بهبود سطح کیفی خدمات رسانی به مشتریان  نیز تاثیرگذار بوده و این زنجیره ی بهبود و ارتقای کیفی خدمات،  همچنان برقرار می ماند.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند