استند دریافت اطلاعات نیوتک برای چندمین با در آپ

/استند دریافت اطلاعات نیوتک برای چندمین با در آپ
استند دریافت اطلاعات نیوتک برای چندمین با در آپ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۴۱:۲۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

تداوم همکاری نیوتک و آپ در سال جدید در زمینه اجاره استند دریافت اطلاعات نیوتک، برای ما نشان از رضایت آن گروه محترم در همکاری با نیوتک دارد؛ لذا در ادامه با افتخار  برای چندمین بار به شرح این تجربه همکاری اخیر می پردازیم.

اردیبهشت ماه سال ۹۷،  نخستین نمایشگاه بین المللی “کار” ایران  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد که در آن علاوه بر استارت آپ ها، شرکت های معتبر دیگری نیز حضور داشتند.گروه آسان پرداخت پرشین (آپ) که پیش از این نیز در همایش “کار” بوستان گفت و گو نیز شرکت کرده بود، میزبان مخاطبین محترم در این نمایشگاه بود تا ضمن  معرفی خود بمنظور آشنایی بیشتر کارجویان ، اطلاعات ایشان را جهت بررسی رزومه ها بر اساس نیازهای موجود دریافت نماید.

نیوتک که قبل تر نیز تحت عنوان ارائه “کیوسک های نظرسنجی” با آپ همکاری کرده بود، اینبار بمنظور ثبت اطلاعات کارجویان در قالب فرم های استخدام نرم افزاری، از این تکنولوژی تعاملی بهره برد.

در این پروژه استند لمسی پایه S 49 اینچ نیوتک و نرم افزار اختصاصی دریافت اطلاعات در قالب فرم استخدام را داشتیم. بدین ترتیب کارجویان محترم در نهایت سهولت و جذابیت اطلاعات خود را در این استند دریافت اطلاعات وارد کردند.  در نهایت گزارش این اطلاعات در اختیار مجموعه آپ قرار گرفته تا پل های ارتباطی لازم بر اساس عرضه فرصت های شغلی و تقاضاهای ثبت شده ایجاد گردد.

ضمن ابراز خرسندی ار تداوم این همکاری با مجموعه محترم آپ ، از بستر ایجاد شده بمنظور درک و منافع دوسویه کارجویان و کارفرمایان محترم که طبیعتاً بطور غیر مستقیم در کیفیت چرخه ی کاری و اقتصادی کشور تاثیرگذار می باشد ، بسیار به تاثیرگذاری این جریان نوین، امیدواریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند