استند تاچ نیوتک در غرفه رایفام

/استند تاچ نیوتک در غرفه رایفام
استند تاچ نیوتک در غرفه رایفام۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۲۲:۴۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داشتیم تا از استند تاچ نیوتک ، مدل ONT-SKS4910 ، در رونمائی از نرم افزار رایفام بهره گرفته شود.

با سرعتی که در دنیای مدرن امروز مواجه هستیم، صرفه جویی در زمان، بازدهی بیشتر و خلاقیت حرف اول را میزند. بنابراین بی دلیل نیست که تکنولوژی های چندلمسی تعاملی بیش از پیش جای خود را در میان مردم و در اصناف مختلف باز کرده است.

بسیار خرسندیم که در اولین فرصت همکاری مان با رایفام در کنگره زیبای پوست، مو و زیبایی سال جاری ، که اواخر خردادماه ، در بیمارستان میلاد برگزار شد ، تلفیقی از استند تاچ نیوتک بهمراه نرم افزار تعاملی رایفام را به علاقه مندان ارائه کردیم. در نرم افزار تعاملی رایفام ، کلیه زمان بندی های مراکز درمانی مورد نظر بهمراه اطلاع رسانی های مرسوم در اختیار مراجعین قرار می گیرد. بدین ترتیب کلیه هماهنگی های وقت گیر توسط منشی، رفت و آمدهای مکرر ، اتلاف زمان بیمار یا همراه ایشان در مراکز درمانی و … مرتفع می شود.

در این  رویداد، استند تاچ نیوتک ، مدل ONT-SKS نیوتک، بعنوان یک بستر تعاملی لمسی ، ابزار ارائه این نرم افزار بود که در نتیجه تلقیقی از سخت افزار و نرم افزار تعاملی در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

 در ادامه با زمینه های مشترکی که با مجموعه محترم رایفام در این همکاری پیدا کردیم ، امیدواریم در این مسیر مانا باشیم. ضمنا از اعتماد ایشان نیز بسیار قدردانیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند