استند تاچ نیوتک در ساختمان شهرداری منطقه ۹

/استند تاچ نیوتک در ساختمان شهرداری منطقه ۹
استند تاچ نیوتک در ساختمان شهرداری منطقه ۹۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۰:۵۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه گسترش فعالیت ها ی نیوتک در سال جدید، افتخار آن را داشتیم تا در زمینه فروش استند تاچ نیوتک، نخستین همکاری مان را با شهرداری محترم منطقه نه تهران رقم بزنیم.

جای بسی خوشحالی ست که تکنولوژی های روز در حال نهادینه شدن در ارگان های مختلف دولتی و خصوصی کشور عزیزمان می باشد. در همین راستا با تجهیز ساختمان شهرداری محترم منطقه نه تهران به استند تاچ ۴۳ اینچ نیوتک مدل SKS، افتخار خدمات رسانی به آن ارگان معظم برایمان حاصل شد.

 این مدل استند تاچ پایه S نیوتک با هدف دو کاربری میز وکیوسک طراحی شده و از این رو کاربری های متفاوتی را شامل می شود. در این پروژه از این دستگاه بعنوان یک بستر تعاملی چند لمسی جهت نمایش وبسایت و همچنین اجرای نرم افزارهای اختصاصی مربوطه در ساختمان شهرداری منطقه نهم تهران استفاده می شود. بدین ترتیب علاوه بر بهره گیری از تکنولوژی های نوین دنیا و همگام شدن با فناوری و مدرنتیه، انواع اخبار در قالب اطلاع رسانی و ارائه، اکنون بصورت تعاملی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. پیش تر انواع اعلانیه ها وبردهای کاغذی اطلاع رسانی و یا حتی مراجعه به واحد اطلاعات را داشتیم که بسیار وقت گیر و فرسایشی بود! حال علاوه بر رفع مشکلات پیشین، از آنجا که این استند تاچ یک کامپیوتر ویندوزی آل این وان می باشد، امکان تست و اجرای انواع نرم افزارهای اختصاصی شهرداری نیز میسر بوده و با قابلیت پرتابل بودن این محصول، می توان آن را در دفتر مدیریت نیز بهینه استفاده کرد.

در پایان از اعتماد شهرداری محترم منطقه نه تهران، کمال قدردانی را داشته و برآنیم تا در حفظ این اعتماد کوشا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند