استند تاچ و نرم افزار گالری در اینوکس کیش

/استند تاچ و نرم افزار گالری در اینوکس کیش
استند تاچ و نرم افزار گالری در اینوکس کیش۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۳۸:۲۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک اینبار،  با تجهیز غرفه سپنود به استند تاچ و نرم افزار گالری ، در اینوکس ۲۰۱۸ حضور پیدا کرد!

دهمین دوره نمایشگاه بین المللی معرفی سرمایه گذاری کشور و همچنین پنجمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، آبان ماه امسال برگزار شد.اینوکس کیش، مطابق هرسال، میزبان بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در مرکز همایش های جزیره بود. موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق نیز، بعنوان یکی از ده شرکت برتر مشاور و ناظر، با معرفی آخرین وضعیت، اخبار، دست آوردها و فرصت های پیش رو در این نمایشگاه ، میزبان علاقه مندان بود. لذا در همین راستا افتخار داشتیم تا غرفه سپینود را به کیوسک لمسی ۵۰ اینچ نیوتک بهمراه نرم افزار گالری تجهیز نمایئم.

استند تاچ مدل ONTSKS نیوتک از آن جهت که صفحه ای افقی با زاویه ای متمایل دارد عملکردی شبیه به یک میز تاچ را دارد و از همین رو با دو قابلیا میز و کیوسک مورد استفاده قرار می گیرد؛ از آن طرف نرم افزار مالتی تاچ گالری، بستری ست تعاملی که خدمات و محصولات شما را در اوج جذابیت و زیبایی در معرض نمایش می گذارد! حال کاربر می تواند ضمن مشاهده، با لمس کردن هر بخش به اطلاعات جامعی در مورد آن دست یابد!

 بدین ترتیب با تلفیقی از سخت افزار و نرم افزار تعاملی لمسی نیوتک، کلیه اخبار این مجموعه ، با موضوعیت ها و دسته بندی های مختلف در نرم افزار گالری بر روی این کیوسک قابل دسترسی بود تا مخاطبان محترم با لمس کردن آن، در نهایت سرعت و در عین جذابیت ، به اطلاعات لازم دست یابند.

در پایان ، ضمن ابراز خرسندی از همکاری با آن مجموعه محترم، از اعتماد ایشان نهایت قدردانی را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند