استندهای موبایلی نیوتک در پتروآسماری

/استندهای موبایلی نیوتک در پتروآسماری
استندهای موبایلی نیوتک در پتروآسماری۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۶:۰۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

اجاره استندهای موبایلی نیوتک هر ساله در نمایشگاه نفت و گاز بسیار پرطرفدار بوده و یک بستر تعاملی جذاب بمنظور ارائه انواع خدمات، نرم افزارها ، نمایش وبسایت و سایر کاربری ها در غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

در این دوره از نمایشگاه نفت و گاز سال ۹۷ که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در حال برگزاری ست ،بعنوان یکی دیگر از پروژه های اجاره ای نمایشگاهی ، فرصت همکاری با مجموعه پترو آسماری بین الملل را بدست آوردیم.

این شرکت که سال هاست که با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی در صنایع نفت وگاز توسط گروهی از کارشناسان مجرب اداره می شود، با پیشبرد عملیات ها و پروژه های ملی مختلف بعنوان مجری و همچنین مشاور،  موفق شده دستاوردهای قابل توجهی را برای کشورمان بدست آورد. از این رو فرصت همکاری با ایشان برایمان بسیار با ارزشست. در این پروژه ی نمایشگاهی از طریق استندهای موبایلی نیوتک که نرم افزار گالری نیز برروی آن ها نصب شده ، اینبار به گونه ای نوین خدمات این شرکت در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

کیوسک های لمسی مدل سری B  نیوتک یا همان استندهای موبایلی ، بنا به سازه عمودی شان دید مناسبی در شعاع قابل توجهی از غرفه داشته و به این ترتیب بازدیدکنندگان را به نوعی به غرفه فرا میخوانند!

از طریق نرم افزار گالری نیز که یک محیط گرافیکی فوق العاده جذاب دارد امکان دسته بندی انواع خدمات، محصولات، اخبار و سایر اطلاعات تکمیلی مجموعه و همچنین پخش همزمان محتواهای تصویری در قالب عکس و فیلم برای کاربران فراهم می گردد. در واقع تنها با لمس کردن صفحات این استندهای موبایلی به آسانی و جذابیت کار با یک تلفن همراه، هر آنچه کاربر بخواهد قابل دستیابی ست.

در پایان میخواهیم از پتروآسماری، بابت اعتمادی که به نیوتک داشته و بر خلاف سایر روش های سنتی پیشین، از راهکارهای مدرن دنیای تکنولوژی استقبال کرده ، بسیار تبریک گفته و قدردانی نمائیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند