استندتاچ نیوتک در غرفه خودرو۴۵ الکامپ

/استندتاچ نیوتک در غرفه خودرو۴۵ الکامپ
استندتاچ نیوتک در غرفه خودرو۴۵ الکامپ۱۳۹۸-۵-۱۳ ۱۷:۴۰:۳۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه روند حضور پررنگ نیوتک در الکامپ ۲۵ ام ، اینبار غرفه خودرو ۴۵ را به استندتاچ عمودی تجهیز نمودیم.

خودرو۴۵ شرکتی ست فعال در زمینه معاملات خودروهای کارکرده که توانسته مشکلات مربوط به معاملات خودرویی را تا حد چشمگیری کاهش داده و وسیله نقلیه شما را در کمترین زمان به فروش برساند.

پسوند ۴۵ در نام این مجموعه نیز از آنروست که وسیله‌ نقلیه شما ظرف ۴۵ دقیقه، کارشناسی، قیمت گذاری و در نهایت به فروش می رسد. این شرکت با حضور در این دوره از نمایشگاه الکامپ، در کنار سایر شرکت کنندگان به معرفی خدمات خود پرداخت. بسیار خرسندیم که پروسه چگونگی ارائه خدمات این برند به همکاری با نیوتک و بهره مندی از استندتاچ هوشمند منجر شد. بگونه ای که با تجهیز غرفه خودرو ۴۵ به استندتاچ مدل SKP نیوتک ، دسترسی به وبسایت و کلیه خدمات این مجموعه برای علاقه مندان به نهایت سهولت و جذابیت رسید!

استندتاچ سری P نیوتک با صفحه نمایش ۴۹ اینچی و سازه عمودی که دارد از فواصل دورتر از غرفه نیز زاویه دید مناسبی برای کاربر داشته و در واقع مخاطب به را به غرفه فرا می خواند! از طرفی با دسترسی آسان به اینترنت و تنها با یک مروگر بر روی این کامپیوتر آل این وان، وبسایت آن مجموعه براحتی در اختیار عموم قرار می گیرد.

 

در این جا لازم میدانیم ضمن قدردانی از اعتماد آن مجموعه محترم، از استقبال بازدیدکنندگان محترم از تکنولوژی تاچ تعاملی در غرفه های مختلف الکامپ ،من جمله خودرو ۴۵، بسیار سپاسگزار باشیم. بدون شک همراهی شما عزیزان موجب دلگرمی ما در ادامه این مسیر می باشد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند