ارائه سرویس آنلاین زیتل بر روی کیوسک آیفونی نیوتک

/ارائه سرویس آنلاین زیتل بر روی کیوسک آیفونی نیوتک
ارائه سرویس آنلاین زیتل بر روی کیوسک آیفونی نیوتک۱۳۹۹-۲-۲۳ ۱۱:۴۱:۰۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

با فروش کیوسک آیفونی نیوتک مدل  SKB، نخستین همکاری مان با زیتل رقم خورد.

شرکت فرابرد داده های ایرانیان با نام تجاری زیتل ، از سال ۱۳۹۵ ، بعنوان ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت فعالیت خود را آغاز کرده است. نکته ی قابل توجه اینست که در همین مدت کم نیز/ف با تمرکز بر کیفیت خدمات، زیتل توانسته جای خود را در مارکت تثبیت کند.

اخیراً، نیوتک افتخار آنرا داشته با خدمات فروش کیوسک آیفونی نیوتک از استندهای لمسی سری B، با زیتل همکاری کند. از آنجا که این استندهای لمسی یک کامپیوتر آل این وان در سازه های اختصاصی بشمار می آیند، لذا امکان اجرای انواع نرم افزارها و همچنین دسترسی به اینترنت به آسانی روی آن ها قابل دسترس است. زیتل در نظر دارد یک سرویس ثبت نام آنلاین برای دریافت خدمات اینترنت بی سیم خود بر روی کیوسک آیفونی SKB، اجرا کرده و بدین ترتیب ، جزییات خدمات خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری معرفی و امکان خرید آن را میسر نماید.

این طرح قرار است بصورت چرخشی در باشگاه های ورزشی تهران اجرا شده و مجموعه ورزشی اکسیژن، نخستین باشگاهی است که کیوسک در آن جانمائی شده است.

پیش تر نیز همین طرح ، به سفارش مجموعه محترم پیشگامان ، در سینما فرهنگ تهران ، بر روی همین مدل از سری استندهای لمسی نیوتک ، به اجرا درآمد که بازخوردهای قابل توجهی داشت.

استقبال کاربران از این طرح تبلیغاتی!

در وهله ای اول صفحه نمایش عمودی نسبتا بزرگ ۴۹ اینچ ال جی این کیوسک آیفونی ، توجه مخاطب را به خود جلب کرده و از آنجائیکه امکان لمس کردن صفحه نمایش میسر است، کاربر  به تجربه درگیرشدن با سیستم ترغیب می شود . حال وی می تواند  در نهایت سرعت و تجربه جذاب این تکنولوژی نوین،  ضمن دسترسی به اطلاعات مورد نظر خود، حتی در ادامه برای خرید و سایر سرویس ها اقدام کند! بنابراین شاید ” سادگی” پاسخ چراییِ استقبال از این تکنولوژی تعاملی در استندهای لمسی در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی باشد .

به هر روی از همکاری حاصل شده با زیتل بسیار خرسندیم و از اعتماد آن مجموعه محترم و البته موفق، کمال قدردانی را داریم. باشد که در ادامه با کسب رضایت روزافزون زیتل از خدمات نیوتک، در این مسیر همکاری مانا باشیم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند