اجاره کیوسک هوشمند لمسی در تهران هوشمند

/اجاره کیوسک هوشمند لمسی در تهران هوشمند
اجاره کیوسک هوشمند لمسی در تهران هوشمند۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۴:۰۴:۲۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار آن را دارد برای دومین بار، با ارائه خدمات اجاره کیوسک هوشمند لمسی ، پرچم دار تکنولوژی چندلمسی در این همایش باشد.

پاییز امسال دومین نمایشگاه بین المللی تهران هوشمند، در محل دائمی سالن همایش های برج میلاد، با شعار ” تهران من، تهران هوشمند” برگزار شد؛ در این همایش، زیرشاخه‌های حکمرانی هوشمند، جابه‌جایی هوشمند، محیط هوشمند، زندگی هوشمند، زیرساخت هوشمند و اقتصاد هوشمند مورد بررسی قرار گرفته و کلیه فعالان ذی ربط در حوزه معرفی ارائه خدمات یا محصولات شان حضور داشتند. نیوتک نیز همچون روال سال قبل ، با خدمات اجاره کیوسک هوشمند لمسی ، بستر استفاده حداکثری از تکنولوژی لمسی را عرضه کرد تا از این تجهیزات مالتی تاچ نمایشگاهی، بعنوان مدرن ترین شیوه اطلاع رسانی ، ارائه و تبلیغات استفاده لازم بعمل آید.

خدمات اجاره کیوسک هوشمند لمسی نیوتک از آن جهت پرطرفدار است که تنها با لمس صفحات لمسی این کیوسک ها، دسترسی به کلیه اطلاعات مورد نظر در نهایت سرعت و جذابیت برای کاربران میسر میشود. به همین علت در نمایشگاه ها که حجم بازدید بسیار بالاست ، کارایی آن ها به حداکثر می رسد.

دراین دروه نیز ضمن جذابیت این تکنولوژی، کاربری آن نیز با استقبالی که مخاطبین از آن کردند بسیار به چشم آمد که بسیار موجب رضایت مندی ماست.

لذا از این فرصت مغتنم همکاری کمال افتخار را داریم و از کلیه دست اندکاران و برگزار کنندگان این همایش معظم ، کمال قدردانی را داریم. باشد که به همت این عزیزان و با همراهی کلیه ی فعالان محترم این عرصه ، تکنولوژی را در جهت سهولت، صرفه جویی و افزایش میزان بهره وری ،در جا جای میهن مان، به خدمت بگیریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند