اجاره کیوسک هوشمندلمسی نیوتک در ارزجو

/اجاره کیوسک هوشمندلمسی نیوتک در ارزجو
اجاره کیوسک هوشمندلمسی نیوتک در ارزجو۱۳۹۸-۵-۱۳ ۱۵:۳۴:۱۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره کیوسک هوشمندلمسی نیوتک در الکامپ امسال، اولین همکاری نیوتک و ارزجو رقم خورد.

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ ۹۸، اواخر تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حالی برگزار شد که ارزجو نیز در کنار سایر شرکت کنندگان در این رویداد حاضر بود. این مجموعه همگام با پیشرفت سریع تکنولوژی در زمینه آی تی، نزدیک به ۵ سال است که فروشگاه اینترنتی ارزجو را بمنظور دسترسی، شناسایی و خرید آسان محصولات دیجیتال راه اندازی کرده و در همین مدت کم راه زیادی را با سرعت پیموده است.

لذا افتخار آنرا داشتیم تا در این نمایشگاه، غرفه ارزجو را به کیوسک هوشمندلمسی نیوتک مدل SKD تجهیز نمائیم. این مدل کیوسک هوشمندلمسی نیوتک با رنگ سفید منحصر به فرد سازه و همچنین زاویه دید مناسبی که برای کاربر دارد ،بسیار پرطرفدار است. این مدل در اندازه صفحه نمایش ۳۲ اینچ و ۴۹ اینچ موجود بوده که در این پروژه با توجه به ابعاد غرفه، سایز کوچک تر آن مورد استفاده قرار گرفته است.

SKD نیز همچون سایر محصولات لمسی نیوتک ، یک کامپیوتر آل این وان به حساب آمده و لذا امکان اجرا کردن انواع نرم افزار و نمایش وبسایت ارزجو را براحتی فراهم شده بود. تفاوت نمایشگرهای ساده قدیمی با این تکنولوژی همنیجاست!

به این ترتیب بازدیدکنندگان در نهایت سهولت و تنها با لمس کردن صفحه نمایش این کیوسک هوشمند، به بخش های مختلف وبسایت ارزجو ، خدمات و محصولات این مجموعه دسترسی کامل داشتند.

نیوتک در پایان قدردان اعتماد ارزجو بوده و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون را دارد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند