اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در غرفه سانوفی

/اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در غرفه سانوفی
اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک در غرفه سانوفی۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۵۱:۴۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار همکاری مجدد با مجموعه معظم مکعب آرا، بعنوان مشاور و مجری شیوه های نوین تبلیغاتی، در زمینه اجاره کیوسک های هوشمند نمایشگاهی نیوتک، بسیار موجب خرسندی ماست. لذا اینبار در این همکاری مشترک زمینه ای ایجاد شد تا در بیست و نهمین کنگره سالیانه جامعه پزشکان متخصص داخل ایران که اردیبهشت ماه سال ۹۷ در محل سالن همایش های رازی برگزار شد، غرفه مجموعه معظم سانوفی را با خدمات اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک ، اینبار استند لمسی مدل SKS، تجهیز نمودیم.

سانوفی، بعنوان چهارمین شرکت پرفروش دنیا در صنعت دارو سازی ، در این همایش حضور داشت و میزبان علاقه مندان محترم بود. از طریق این دستگاه هوشمند سری S که با ابعاد ۴۳ اینچ صفحه نمایش، امکان استفاده در غرفه های کوچک نمایشگاهی را نیز به مشتری می دهند، خدمات این مجموعه در اختیار عموم قرار گرفت.

تعامل با دستگاه و لمس کردن قسمت های مورد نظر بازدیدکنندگان از روی صفحه نمایش، بدون تردید مهم ترین عامل جذب مخاطبان به این نوع از ارائه خدمات بود.

از آنجا که تکرار تجربه های همکاری برای ما نشان از رضایت مشتریان محترم را دارد، از همکاری مجدد با مجموعه خلاق مکعب آرا کمال خرسندی را داریم. امید است با حفظ این رضایت و تعامل دو جانبه، زمینه ساز همکاری های بیشتر و بیشتر باشیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند