کیوسک های نمایشگاهی نیوتک در همکاری مجدد نیوتک و علوم سبز

/کیوسک های نمایشگاهی نیوتک در همکاری مجدد نیوتک و علوم سبز
کیوسک های نمایشگاهی نیوتک در همکاری مجدد نیوتک و علوم سبز۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۲۸:۴۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک با اجاره کیوسک های نمایشگاهی تاچ در همایش ها و نمایشگاه های سراسر کشور ، در تکرار تجربه همکاری خود با علوم سبز، اینبار در نمایشگاه سایبری تهران خدمات خود را به آن مجموعه محترم ارائه کرد.

پیش از نیز در تلکام  امسال با ارائه آل این وان های لمسی و استندهای تعاملی افتخار همکاری با علوم سبز را داشته ایم. حال در پنجمین دوره سیدکس تهران یا همان نمایشگاه صنعت بومی سازی سایبری، بار دیگر با تجهیز غرفه این شرکت به کیوسک های لمسی مدل ONT-SKL، از محبوب ترین مدل های کیوسک های نمایشگاهی ، بستر تعاملی لازم برای نمایش وبسایت مجموعه، انتخاب گزینه های مختلف و نهایتاً دسترسی به اطلاعات لازم تنها با لمس کردن دستگاه ها فراهم آمد.

خوشبختانه استفاده از این کیوسک های نمایشگاهی با استقبال بازدیدکنندگان محترم قرار گرفت. لذا از آنجا که خواستگاه ارائه تکنولوژی مالتی تاچ نیز درگیری کاربر با این سخت افزارها می باشد، از نتایج حاصل شده رضایت مند و خرسندیم.

به این ترتیب علوم سبز در کنار سایر فعالان محترم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به معرفی خدمات و آخرین دستاوردهای خود پرداخت.

از آنجا که جلب رضایت مشتری از اولویت های ارزشی نیوتک به شمار می آید، تداوم تجربه های همکاری و اعتماد مجدد مشتریان محترم را بسیار ارج می نهیم . برآنیم تا با حفظ کیفیت و البته ارتقای آن، قدردانِ همراهان عزیزمان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند