اجاره کیوسک های لمسی مسیریابی و نطرسنجی نیوتک در اینوتکس

/اجاره کیوسک های لمسی مسیریابی و نطرسنجی نیوتک در اینوتکس
اجاره کیوسک های لمسی مسیریابی و نطرسنجی نیوتک در اینوتکس۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۹:۵۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

اجاره کیوسک های لمسی مسیریابی و نطرسنجی نیوتک در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸

در هفتمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸، نیوتک افتخار آن را داشت تا علاه بر اجرای طرح کیوسک های لمسی مسیریابی ، با اجاره استندهای لمسی با طراحی سیستم عامل ویندوز و اندروید در مدل های مختلف ، حضوری پررنگ داشته باشد.

این نمایشگاه که همچون سالیان گذشته باحمایت معاونت محترم علمی وفناوری ریاست جمهوری و شهرداری  محترم تهران ،در محل دائمی نمایشگاه های بوستان گفت و گو برگزار شد، همواره اهدافی چون تبادل فناوری میان شرکت های خصوصی، مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه و … را دنبال می کند؛ لذا درکمال افتخار نیوتک در فصل مشترکی به نام “تکنولوژی های نوین” در این روی داد فرصت همکاری یافته است.

در این روی داد ، پلان کلی نمایشگاه با جانمائی غرفه های مختلف، بصورت نرم افزاری و در یک محیط تعاملی بسیار جذاب بر روی استندهای لمسی نیوتک در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت؛ بدین ترتیب مخاطبین گرامی قادر بودند علاوه بر جستجوی نام یا شماره غرفه، مکان مورد نظر شان را تنها با لمس کردن از روی نقشه، انتخاب و با نمایش کوتاه ترین مسیر به سمت مقصد هدایت شوند. از طرفی با اجاره استندهای لمسی نیوتک در غرفه های مختلف امکان اجرای اپلیکیشن های نظرسنجی و معرفی خدمات نیز میسر گردید. در هر دو زمینه ای که افتخار خدمات رسانی داشته ایم، با فاصله گرفتن از سیستم های سنتی  توانستیم کاهش نیروی انسانی ، افزایش بهره وری ، جذابیت و صرفه جویی در زمان مخاطبین و افزایش کیفی سطح خدمات رسانی را در نتیجه ی پروسه اجرایی این رویداد ایجاد نماییم؛ باشد که رضایت برگزار کنندگان و مخاطبین توامان حاصل شده باشد.

در پایان از مجموعه های محترم اثنا ( برگزار کننده)، سازمان محترم شهرداری و کلیه مراکز همکاری فناوری و نوآوری ریاست جمهوری کمال قدردانی را داشته و قدم هایی اینچنینی که در راستای مدرنیته و تکنولوژی در کشورمان برداشته می شود را ارج می نهیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند