اجاره کیوسک موبایلی نیوتک در غرفه تناوب

/اجاره کیوسک موبایلی نیوتک در غرفه تناوب
اجاره کیوسک موبایلی نیوتک در غرفه تناوب۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۳:۱۷:۰۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه حضور پررنگ نیوتک در سومین دوره نمایشگاه کار، با خدمات اجاره آل این وان ، میز و کیوسک های لمسی ،  اینبار نیوتک غرفه مجموعه تناوب را به کیوسک موبایلی تجهیز کرد.

کار جویانی که بازدیدکنندگان ِ این رویداد مهم بودند، در غرفه تناوب، از به نام ها ی حوزه نفت و پتروشیمی، نیز ضمن آشنایی با فرصت های شغلی و جزئیات آن ها ، درخواست خود را نیز در وبسایت جاب ویژن ، بعنوان یکی از سرویس های مرجع ارائه دهنده خدمات استخدام، ثبت کردند. با تجهیز غرفه تناوب به کیوسک موبایلی نیوتک از مدل SKB ، کاربران به جای پر کردن فرم های کاغذی و روال پیچیده منسوخ گذشته، تنها با لمس کردن صفحه نمایش این کیوسک ها به بخش های مختلف وبسایت جاب ویژن و همچنین وبسایت تخصصی تناوب دسترسی داشته و قادر بودند در ادامه درخواست خود را ثبت کنند.

فرهنگ سازی موفق بهره گیری از تکنولوژی های تعاملی

سهولت در استفاده ، افزایش سرعت، و صرفه جویی در زمان مخاطب،  دسترسی به اینترنت، قابلیت پخش تبلیغات در هنگام عدم از کیوسک ها به جای چاپ بنرهای تبلیغاتی، جذابیت استفاده از تکنولوژی تعاملی تنها بخشی از دلایلی است که این خدمات اجاره این کیوسک ها را ،بویژه در نمایشگاه ها ، رونق بخشیده و رضایت توامان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان را بهمراه دارد.

لذا از استقبال کم نظیر ِ شما همراهان گرامی سپاسگزاریم و متعهدیم تا با حفظ و البته رشدِ کیفی سرویس های اجاره و فروش تجهیزات لمسی نمایشگاهی و فروشگاهی نیوتک ، بیش از پیش رضایت شما را جلب کنیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند