کیوسک های لمسی نیوتک در رونمائی از کارمکس

/کیوسک های لمسی نیوتک در رونمائی از کارمکس
کیوسک های لمسی نیوتک در رونمائی از کارمکس۱۳۹۸-۹-۲۷ ۱۷:۱۳:۴۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک با خدمات اجاره انواع سخت افزارهای لمسی در تهران هوشمند سال جاری، حضوری پر رنگی داشته است.

سومین دوره این رویداد مهم،  ۱۸ و ۱۹ آذرماه امسال، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، برگزار شد .در این روی داد که با مشارکت فعالان و استارت‌آپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری برگزار شد، هر یک از شرکت کنندگان به معرفی و ارائه انواع محصولات و خدمات جدید خود پرداختند.

در این میان در غرفه ره کاوان آیریک، شاهد رونمایی از اپلیکیشن موبایل کارمکس ، ردیاب و دزدگیر هوشمند خوردو ، بودیم که بر روی کیوسک های لمسی نیوتک به مخاطبان ارائه شد !

بدین ترتیب با استفاده از استندهای لمسی سری G  نیوتک و همچنین نصب شبیه ساز اندورید بر روی آن ، بستر تعاملی لازم را برای ارائه این نرم افزار موبایل فراهم شد تا در عین سادگی و جذابیت ، امکان تعامل کاربر با دستگاه نیز فراهم آید.

از طرفی وبسایت کارمکس نیز بر روی استند لمسی سری D نیوتک در اختیار کاربران بود تا تنها با لمس کردن صفحه نمایشگر به کلیه اطلاعات، اخبار و خدمات کامکس از طریق وبسایت آن دسترسی داشته باشند. گویی تمام آنچه که کاربر نیاز داشت ، خود،  در تعامل با دستگاه و تنها در کسری از ثانیه بدست آورده و به جای شنیدنِ یک سری توضیحات شفاهی یک سویه و البته تکراری، خود ،کارایی سیستم را تجربه کرده و می بیند. استقبال کاربران از تعامل با این سیستم های لمسی نیز ، گواه همین موضوع می باشد!

در نهایت از اینکه با ارائه  تکنولوژی لمسی ، رضایت کارمکس و همچنین مخاطبان ایشان را جلب نمودیم، بسیار خرسندیم ؛ باشد که تا پایان، در این مسیر همکاری رضایت مندانه، مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند