اجاره کیوسک لمسی نیوتک در سومین جشنواره رستوران محبوب مردم

/اجاره کیوسک لمسی نیوتک در سومین جشنواره رستوران محبوب مردم
اجاره کیوسک لمسی نیوتک در سومین جشنواره رستوران محبوب مردم۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۶:۲۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره کیوسک لمسی نیوتک در بزرگ ترین جشنواره رستورانی کشور، بار دیگر همکاری نیوتک و سپیدز تکرار شد.

سومین جشنواره رستوران محبوب مردم ، اسفندماه سال جاری در محل دائمی سالن همایش های برج میلاد در حالی برگزار شد که کلیه فعالان این حوزه با حضور در این همایش، میزبان علاقه مندان خود بودند. در طول این فستیوال ، علاوه بر سخنرانی صاحب نظران این صنعت در حوزه مباحثی همچون ایمنی، تشریفات ، رستوران داری، کارآفرینی و …، از آخرین اخبار این صنعت نیز صحبت به میان آمد.

شرکت سپیدز ، بعنوان یکی از حامیان اصلی این فستیوال نیز همچون سالیان قبل حضوری پررنگ داشت و به معرفی آخرین دستاوردها و خدمات جدید خود پرداخت .

در این میان نیوتک این افتخار را داشت تا در همین راستا با اجاره کیوسک لمسی نیوتک مدل ONT-SKS ، بستر تعاملی لازم را برای مخاطبان سپیدز فراهم کرده تا تنها از طریق لمس کردن صفحه لمسی این استند، در کمترین زمان ممکن به هر آنچه می خواهند دست یابند.

کیوسک های لمسی سری S در ابعاد ۴۳ و ۴۹ اینچ و با طراحی منحصر به فردی که دارند ، در نمایشگا ه ها بسایر پرطرفدارند! از طرفی زاویه صفحه نمایش این مدل روی پایه آن ، بسیار دید مناسب و راحتی برای کاربر ایجاد می کند که خود به تنهایی عامل بسیار موثری ست.

پیش تر نیز افتخار همکاری با مجموعه صاحب نام سپیدز را داشته ایم و افتخار میکنیم که با رضایت حاصل شده در طول این پروسه، این تجربه همکاری را تکرار کردیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند