اجاره کیوسک لمسی افقی نیوتک در ایران خودرو

/اجاره کیوسک لمسی افقی نیوتک در ایران خودرو
اجاره کیوسک لمسی افقی نیوتک در ایران خودرو۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۴:۰۲:۲۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

سومین دوره نمایشگاه خودرو تهران، درحالی برگزار شد که نیوتک همچون سالیان قبل با اجاره کیوسک  لمسی نمایشگاهی جهت ارائه و معرفی مدرن خدمات شرکت ها، در این همایش حضور داشت.

علی رغم وضعیت کم فروغ بازار خودرو، بزرگان این صنعت همچون ایران خودرو، سایپا، فوتون، سیف خودرو .. ، این دوره از نمایشگاه خودرو تهران را نیز پرفروغ نگاه داشتند؛ ایران خودرو امسال علاوه بر نمایش محصولات جدید خود، از آخرین دستاوردهای قطعه سازی و همچنین پلتفرم ها وآپشن های جانبی خود رونمایی کرد.

نیوتک نیز این فرصت را داشت تا با تجهیز غرفه این شرکت به استندهای لمسی افقی مدل ONT-SKS، بستر لازم جهت ارائه و نمایش آخرین اخبار، محصولات و دستاوردهای ایران خودرو را فراهم آورده و ضمنا از آن طرف کار را برای دستیابی بازدیدکنندگان محترم به اطلاعات لازم راحت تر کند!

در سال های اخیر استقبال از خدمات اجاره کیوسک لمسی به طرز چشم گیری افزایش داشته است. چرا که این تکنولوژی تعاملی برخلاف سیستم های سنتی پیشین، ضمن صرفه جویی در زمان و همچنین افزایش جذابیت ، کاربر را درگیر خود میکند! از همین رو نیز عنوان ” تعاملی” را یدک میکشد! لذا اجاره کیوسک  های نمایشگاهی از آن دسته خدماتیست که با هزینه کم، ارزش افزوده قابل ملاحظه ای برای اصناف حاضر در نمایشگاه ها به شمار می آید.

در پایان ضمن تقدیر از اعتماد آن مجموعه محترم، روزهای روشنتری برای صنعت خودروی کشور آرزومندیم؛ باشد که با تولید ملی در این حوزه، برای ایران عزیزمان استقلال، سربلندی و خودکفایی را به ارمغان آوریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند