کیوسک هوشمند تاچ نیوتک در فستیوال رستوران محبوب

/کیوسک هوشمند تاچ نیوتک در فستیوال رستوران محبوب
کیوسک هوشمند تاچ نیوتک در فستیوال رستوران محبوب۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۵:۵۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره کیوسک هوشمند تاچ نیوتک در بزرگ ترین جشنواره رستورانی کشور، بار دیگر همکاری نیوتک و سپیدز تکرار شد.

سومین جشنواره رستوران محبوب مردم ، اسفندماه سال جاری در محل دائمی سالن همایش های برج میلاد در حالی برگزار شد که کلیه فعالان این حوزه با حضور در این همایش، میزبان علاقه مندان خود بودند. در طول این فستیوال ، علاوه بر سخنرانی صاحب نظران این صنعت در حوزه مباحثی همچون ایمنی، تشریفات ، رستوران داری، کارآفرینی و …، از آخرین اخبار این صنعت نیز صحبت به میان آمد.

شرکت سپیدز ، بعنوان یکی از حامیان اصلی این فستیوال نیز همچون سالیان قبل حضوری پررنگ داشت و به معرفی آخرین دستاوردها و خدمات جدید خود پرداخت .

در این میان نیوتک این افتخار را داشت تا در همین راستا با اجاره کیوسک هوشمند تاچ نیوتک مدل ONT-SKB ، بستر تعاملی لازم را برای مخاطبان سپیدز فراهم کرده تا تنها از طریق لمس کردن صفحه لمسی این استند، در کمترین زمان ممکن به هر آنچه می خواهند دست یابند.کیوسک های لمسی سری B در ابعاد ۴۳ و ۴۹ اینچ و با طراحی ایستاده و ساده ای که دارند ، در نمایشگاه ها بسیار پرطرفدارند! چراکه صفحه نمایش این مدل از استندها از فاصله دور نیز در دید کاربرست .

پیش تر نیز افتخار همکاری با مجموعه صاحب نام سپیدز را داشته ایم و افتخار میکنیم که با رضایت حاصل شده در طول این پروسه، این تجربه همکاری را تکرار کردیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند