اجاره کیوسک تاچ نیوتک در نمایشگاه بورس و بانک

/اجاره کیوسک تاچ نیوتک در نمایشگاه بورس و بانک
اجاره کیوسک تاچ نیوتک در نمایشگاه بورس و بانک۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۵۰:۴۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

مطابق هر سال ، نیوتک با ارائه خدمات اجاره کیوسک تاچ ، یا همان استندهای هوشمند لمسی، اردیبهشت ماهِ شلوغی را در نمایشگاه ها سپری می کند. اینبار همزمان با دوازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، در خدمت گروه محترم کارگزاری آتی ساز بازار نیز بودیم.

در معتبرترین رویداد مالی کشور، آتی ساز نیز بعنوان یکی از شرکت های قوی حوزه خدمات کارگزاری در بورس اوراق بهادار و بورس کالا، در کنار دیگر شرکت های توانمند داخلی و خارجی، حضور پیدا کرد. نیوتک نیز این فرصت را داشت تا با تجهیز غرفه آتی ساز به کیوسک تاچ  مدل SKD3210 که سازه ظریف و سفید رنگ منحصر به فردی هم دارد، ابزاری مدرن در اختیار ایشان و البته مخاطبان محترم قرار دهد تا تنها با لمس کردن صفحه نمایشگر این سری از استندهای هوشمند نیوتک، به وبسایت مجموعه و کلیه اطلاعات تکمیلی این شرکت دست یابند.

بدین ترتیب علاقه مندان و بازدیدکنندگان بر خلاف روش های منسوخ گذشته که تنها از طریق نمایشگرهای ساده اطلاع رسانی می شدند، در تعامل با این کیوسک تاچ  تعاملی با دستگاه ارتباط گرفتند که بسیار نیز مورد پسند و کاربری ایشان قرار گرفت.

لذا بسیار خرسندیم که در با پایداری در مسیر ارائه تکنولوژی های تعاملی ، به ویژه در زمینه اجاره کیوسک تاچ ،روز به روز بیش از قبل رضایت عزیزان را به دست می آوریم؛ نهایتاً از اعتماد مجموعه محترم آتی ساز کمال قدردانی را داریم.

در پایان ضمن قدردانی از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات، به ویژه ستاد مرکزی حفظ قرآن سازمان اوقاف و امورخیریه، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند