اجاره کیوسک تاچ نیوتک در مسابقات بین المللی قرآن

/اجاره کیوسک تاچ نیوتک در مسابقات بین المللی قرآن
اجاره کیوسک تاچ نیوتک در مسابقات بین المللی قرآن۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۴۰:۳۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داریم تا در بدو سال جدید همچنان با خدمات اجاره کیوسک تاچ  نیوتک در نمایشگاه ها و سمینارها در خدمت همراهان عزیز قدیمی و البته همکاران جدید باشیم؛ لذا همزمان با سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن که هر ساله در مصلی تهران برگزار می شود، فرصتی ایجاد شد تا با اجاره کیوسک تاچ مدل SKD نیوتک ، در خدمت ستاد مرکزی حفظ قرآن سازمان اوقاف و امورخیریه و البته مخاطبان عزیز باشیم. بدین ترتیب که کلیه اطلاعات لازم بر روی این کیوسک لمسی قابل دستیابی بود.

این مدل از کیوسک لمسی نیوتک در حوزه اجاره کیوسک تاچ طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر رنگ سفید بدنه که در بین محصولات مشابه خود بسیار منحصر به فرد می باشد، زاویه مناسب صفحه نمایش که یک دید عالی را برای کاربر ایجاد میکند، از مزایای این مدل از کیوسک های لمسی نیوتک می باشد.

در برگزاری این دوره، متناسب با سطح بین المللی مسابقات، تمهیدات ویژه ای به همت آن ستاد محترم برنامه ریزی شده بود؛ در همین راستا با استفاده از کیوسک لمسی نیوتک ، تمامی اطلاعات لازم تنها با لمس کردن دستگاه، در اختیار علاقه مندان قرار گرفت تا ضمن سهولت و کارایی، در زمان این عزیزان نیز صرفه جویی شود؛ نتیجتاً همچون سایر پروژ ه های اجاره که هیچ محدودیتی را شامل نشده و دامنه همکاری ما را روز به روز وسیع تر می کند، از این فرصت خدمات رسانی بسیار خرسندیم.

در پایان ضمن قدردانی از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات، به ویژه ستاد مرکزی حفظ قرآن سازمان اوقاف و امورخیریه، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند