اجاره کیوسک تاچ در همکاری سه جانبه نیوتک، مکعب آرا و کرونه

/اجاره کیوسک تاچ در همکاری سه جانبه نیوتک، مکعب آرا و کرونه
اجاره کیوسک تاچ در همکاری سه جانبه نیوتک، مکعب آرا و کرونه۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۵۲:۴۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داشتیم تا در این دوره از نمایشگاه نفت و گاز ، با اجاره کیوسک تاچ بعنوان مدرن ترین ابزار ارائه و اطلاع رسانی ،  فرصت همکاری سه جانبه ای میان نیوتک، مکعب آرا  و شرکت محترم کرونه فراهم آمد.

نقطه ی اشتراک نیوتک و گروه طراحی مکعب آرا، تجهیزات مدرن و تکنولوژی های نوین دنیای تبلیغات ست. سال هاست این مجموعه بعنوان مشاور و ارائه دهنده ی راهکارهای مناسب تبلیغاتی و استفاده از ابزارهای مدرن این حرفه در کنار شرکت ها و فعالان صنایع مختلف حضوری پررنگ دارد. لذا با مشاوره، طراحی و اجرای آن مجموعه محترم، افتخار آن را داشتیم تا غرفه مجموعه معظم کرونه را با خدمات اجاره کیوسک تاچ نیوتک و نرم افزار گالری به این تکنولوژی تعاملی تجهیز نمائیم. استند مالتی تاچی که در این پروژه استفاده کردیم سری مدل های پایه s استندهای تعاملی ست که بسیار هم پرطرفدارست.

به این ترتیب کرونه اینبار کلیه خدمات و محصولات خود را از طریق منوی گرافیکی بسیار جذاب  نرم افزار گالری نیوتک به معرض نمایش گذاشت؛ بطوریکه بازدیدکنندگان تنها با لمس گزینه های مختلف نرم افزار بر روی استند، در نهایت سهولت و جذابیت به اطلاعات مورد نظرشان دست یافتند.

اجاره کیوسک تاچ و سایر سخت افزارهای تعاملی نیوتک شامل میز و کامپیوترهای دیواری و رومیزی، روز به روز متقاضیان بیشتری را به سمت ما روانه میکند که نتیجتاً افتخار خدمت رسانی به این عزیزان را خواهیم داشت که نتایج رضایت بخشی را نیز برایمان رقم میزند!

در انتها میخواهیم از هر دو مجموعه محترم مکعب آرا و کرونه کمال قدردانی را داشته  و برایی ایشان آرزوی پیشرفت های روز افزون را داشته باشیم.

بدون شک بر آنیم تا در راستای هم افزایی و افزایش کیفی سطح خدمات رسانی در پروژه های نمایشگاهی گام های بلندتری برداریم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند