اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه ایران نوین

/اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه ایران نوین
اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه ایران نوین۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۲:۲۵:۰۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره دو دستگاه کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه ایران نوین ، نخستین همکاری نیوتک با این شرکت نام آشنا رقم خورد.

در ادامه خدمات اجاره کیوسک های نمایشگاهی نیوتک در سومین دوره نمایشگاه کار ، که بهمن ماه در محل دائمی بوستان گفتگو برگزار شد ، کانون تبلیغاتی ایران نوین نیز با ایجاد فرصت های شغلی زیادی در این رویداد حاضر شد. ایران نوین با حمایت جاب ویژن ، بعنوان ارائه دهنده شاخص بسته خدماتی استخدام و کاریابی درغرفه خود پذیرای علاقه مندان بود .

از آنجا که نیوتک غرفه ایران نوین را به دو دستگاه کیوسک آیفونی مدل SKB تجهیز کرده بود، کاربران قادر بودند در نهایت سهولت و تنها با لمس کردن صفحه نمایش این کیوسک ها در وب سایت جاب ویژن ، درخواست خود متناسب با فرصت های شغلی و البته مبنی بر استخدام در ایران نوین را ثبت کنند. با امکان WIFI روی کیوسک ها ، دسترسی به شبکه اینترنت براحتی امکان پذیر بوده  و وبسایت های مرجعی نظیر جاب ویژن در غرفه نیونی بسادگی در اختیار عموم قرار گرفت . به این ترتیب به جای فرم های کاغذی منسوخ گذشته ، در یک بستر مالتی تاچ تمام اطلاعات یکجا عرضه شده و مخاطب نیز درگیر کلیشه و پیچیدگی روال ثبت نام نمی شود.

اجاره کیوسک های آیفونی بسیار پرطرفدار است!

اجاره این مدل از کیوسک های لمسی نیوتک معروف به کیوسک های آیفونی ، در اغلب نمایشگاه ها بسیار پرطرفدار است. سازه این مدل به گونه ای طراحی شده که یک گوشی موبایل آیفون در ابعاد بزرگ را برایتان تداعی می کند. سیستم عامل این مدل از کیوسک ها، ویندوز بوده اما با نصب شبیه ساز اندروید، قابیلت نصب انواع اپلیکیشن های موبایل را نیز دارد و همین امر سبب شده تا در صدر درخواست مشتریان در دو حوزه اجاره و فروش کیوسک های لمسی قرار بگیرد.

بهره گیری از کیوسک های آیفونی نیوتک در این پروژه نیز بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و از آن سو رضایت ایران نوین را نیز بهمراه داشت که از این بابت بسیار خرسندیم.

در پایان از اعتماد کانون محترم تبلیغاتی ایران نوین کمال قدردانی را داریم و بر آنیم تا در حوزه تبلیغات ، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در این مسیر همکاری متدوام بمانیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند