اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در خانه دات کام

/اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در خانه دات کام
اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در خانه دات کام۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۱۸:۵۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

پس از تجربه پر کار الکامپ، اینبار نیوتک با تعدد اجاره کیوسک آیفونی ،مدل SKB ،در نمایشگاه صنعت ساختمان امسال نیز حاضر شد.

این روزها تقریبا نمیتوان کسب و کار معتبری را یافت که وبسایت اینترنتی نداشته باشد! از آن طرف بازاریابی دیجیتال بسیار پر رونق است و این حوزه با سرعت  در حال پیشروی ست. بدیهی ست که در همچین شرایطی ازکیوسک های لمسی، بعنوان یک ابزار تعاملی تبلیغاتی که صفر تا صد خدمات کامل یک PC را نیز در اختیار شما قرار می دهد، بسیار استقبال بعمل بیاید! از آن طرف بهره وری از خدمات اجاره این کیوسک ها بدلیل هزینه اندکی که دارند، در نمایشگا هها اوج می گیرد.

در همین راستا در نوزدهمین دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان ، افتخار همکاری با خانه دات کام را بدست آوردیم. خانه دات کام یک بانک اطلاعاتی اینترنتی و بین المللی ست از محصولات و شرکت های فعال در حوزه ساختمان .

به این ترتیب این مجموعه نقش یک پل ارتباطی کم هزینه و سریع را میان تأمین کنندگان و خریداران ایجاد می کند.

نیوتک در این همکاری ، توانست با خدمات اجاره کیوسک آیفونی ، از سری B کیوسک های لمسی، غرفه خانه دات کام را به این ابزار تعاملی تجهیز نماید. این مدل از کیوسک های لمسی نیوتک نیز یک کامپیوتر آل این وان لمسی بوده و از این رو علاوه بر قابلیت نصب و اجرای انواع نرم افزارها بر روی آن ها، امکان دسترسی به اینترنت، بلوتوث و انواع پورت های USB را نیز دارند.

حال آنکه کلیه خدمات خانه دات کام از طریق وبسایت این مجموعه و بر روی کیوسک آیفونی نیوتک در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت. علاقه مندان نیز تنها از طریق لمس کردن صفحه نمایش این استندها، در نهایت سرعت و جذابیت به هر قسمتی که مورد نظرشان بود، دسترسی داشتند.

در نهایت هر دو طرف بازدیدکنندگان و مجموعه خانه دات کام از این سرویس تعاملی بسیار استقبال کرده و رضایت داشتند.

نیوتک از این رضایت دوسویه بسیار خرسند بوده و از اعتماد آن مجموعه محترم کمال سپاسگزاری را دارد.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند