تجهیزات نمایشگاهی اجاره ای نیوتک در غرفه هوشمند

/تجهیزات نمایشگاهی اجاره ای نیوتک در غرفه هوشمند
تجهیزات نمایشگاهی اجاره ای نیوتک در غرفه هوشمند۱۳۹۸-۴-۱۷ ۱۵:۱۳:۰۸ +۰۰:۰۰

توضیحات

همچنان در مسیر خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی لمسی نیوتک ، مفتخریم تا با نشر تکنولوژی، روز به روز اصناف بیشتری را دربر بگیریم.

در همین راستا  افتخار همکاری با مجموعه هوشمند که بیش از چهار دهه در زمینه ارائه محصولات طبی هوشمند فعال است، را داشته ایم. این برند نام آشنا در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران هلث که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری ست، حضور داشته و به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود می پردازد؛ نیوتک نیز مطابق روال خدمات اجاره ای خود ، با ارائه تجهیزات نمایشگاهی در آن جا حاضر است!

اینبار در نخستین همکاری خود با این برند طبی، غرفه هوشمند را به کیوسک لمسی عمودی نیوتک مدل SKB تجهیز نمودیم. این مدل از کیوسک لمسی سری B از پرطرفدارترین تجهیزات نمایشگاهی نیوتک بوده و تقریبا در هر نمایشگاهی یک کالای اجاره ای ثابت به شمار می آید.

حال با بهره گیری از تکنولوژی چند لمسی این استند ، بستری فراهم آمد تا علاوه بر ارائه انواع خدمات و محصولات، دسترسی به وبسایت مجموعه نیز برای بازدید کنندگان میسر باشد و تنها از طریق لمس گزینه های موجود به اطلاعات مورد نظرشان دست یابند.

می خواهیم در پایان این گزارش خبری از اعتماد مجموعه هوشمند نیز سپاسگزاری نمائیم. باشد که در پی رضایت دو سویه ی حاصل از این پروژه، همکاری های بیشتری را پیش رو داشته باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند