اجاره تجهیزات نمایشگاهی لمسی نیوتک در اینوتکس

/اجاره تجهیزات نمایشگاهی لمسی نیوتک در اینوتکس
اجاره تجهیزات نمایشگاهی لمسی نیوتک در اینوتکس۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۲۰:۲۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

برای سومین سال متوالی ، اینبار در هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ با اجاره تجهیزات نمایشگاهی لمسی نیوتک، شامل کیوسک های لمسی در مدل های مختلف، آل این وان ها دیواری و رومیزی و نرم افزار مسیریابی در خدمت تعدادی کثیری از شرکت کنندگان حاضر در این نمایشگاه بودیم .

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) با میزبانی استارتاپ ها و شرکتهای فناوری ، در طول ۷ دوره گذشته خود میزبان بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده (غرفه دار) از ۲۵ کشور مختلف بوده است . در واقع اینوتکس اهدافی همچون تبادل فناوری میان شرکتهای خصوصی، سرمایه گذاری مشترک، مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه و … را دنبال می کند.

نیوتک افتخار آن را داشته است که در چندسال اخیر ، در تعامل با برگزار کننده این روی داد مهم، غرفه های حاضر در اینوتکس را به انواع کیوسک های لمسی تعاملی ، میزهای تاچ، کامپیوترهای آل این وان دیواری و … تجهیز نماید؛ چرا که در این نمایشگاه، خلاقیت حرف اول را میزند و چه چیزی از تکنولوژی تعاملی بیشتر می تواند ضمن درگیر کردن کاربر،  بستری برای انواع نوآوری باشد! لذا بسیار خرسندیم که با انواع و اقسام از کاربری های این تجهیزات نمایشگاهی لمسی، در این دوره نیز حضور پررنگی داشتیم.

در بدو ورودی سالن ، از تعدادی از کیوسک های لمسی مدل SKD3210 جهت ثبت نام ورودی نمایشگاه بهره گرفته شد که به این پروسه سرعت و سهولت بخشید.

در تعدادی از غرفه های دیگر نیز، شاهد نمایش وبسایت و یا رونمایی از اپلیکیشن های ارائه شده بر روی سری  SKS4910 کیوسک های لمسی نیوتک بودیم . از آن طرف مطابق با سالیان قبل، اجرای نرم افزار مسیریابی بر روی کیوسک های مدل SKB4910 نیوتک را داشتیم که جهت سهولت بازدیدکنندگان عزیز در پیدا کردن نقاط مختلف این نمایشگاه ، بسیار مورد استفاده و استقبال  قرار گرفت که موجب خرسندی ماست.

در پایان از کلیه دست اندرکاران این روی داد مهم که بنوعی بستری برای شکوفایی هر چه بیشتر خلاقیت ها و استعدادهای داخلی را ایجاد کرده اند، کمال قدردانی را داریم. به نوبه ی خود ، بعنوان یکی از پیشروان در عرصه تکنولوژی های تعاملی کنار این عزیزان دلسوز ایستاده ایم تا در این حرکت رو به جلوی ملی، گامی بلند برداریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند