اجاره استند هوشمند لمسی نیوتک در غرفه یونیکام

زمان شروع پروژه: 
زمان پایان پروژه: 
مدت زمان اجرای پروژه: 
نوع کارفرما: 
اجاره استند هوشمند لمسی نیوتک در غرفه یونیکام

تیام شبکه ، نماینده یونیکام امریکا نیز در الکامپ 25 ام،  میزبان علاقه مندان بود و با تجهیز غرفه خود به استند هوشمند لمسی نیوتک ، خدمات و محصولات خود را به گونه ای نوین به مخاطبان خود عرضه کرد.

شرکت تیام شبکه، تنها نماینده رسمی و انحصاری تجهیزات غیرفعال شرکت یونیکام به صورت End to End  در ایران است. این شرکت براساس تجارب سال ها فعالیت در زمینه شبکه، شرکت UNICOM آمریکا را به عنوان تامین کننده کالاهای غیرفعال شبکه در زمینه کابل کشی ساخت یافته انتخاب نموده است.

بسیار خوشحالیم که افتخار آنرا داشتیم تا در این پروژه اجاره ای همکاری با آن مجموعه محترم، در غرفه یونیکام، از استند هوشمند لمسی نیوتک مدل SKB جهت بهبود کیفی نحوه ارائه خدمات به بازدیدکنندگان محترم بهره گرفته شد.

استند هوشمند لمسی سری B، از مدلهای کلاسیک و پرطرفدار نیوتک بویژه در خدمات اجاره ای نمایشگاه هاست! این کیوسک عمودی یک کامپیوتر آل این وان لمسی ست که همزمان 10 نقطه لمسی را تشخیص داده  و به این ترتیب امکان تعامل کاربران با سیستم را فراهم می کند. کار با این سیستم براحتی کار با یک تلفن همراه یا یک لپ تاپ ست، دسترسی آسان به اینترنت نیز قابلیت نمایش وبسایت و یا اجرای نرم افزارهای تحت وب را براحتی برای کاربر ایجاد میکند.

درمجموع این همکاری، وبسایت این مجموعه در اختیار علاقه مندان قرار گرفت و مخاطبان غرفه یونیکام نه تنها در کسب اطلاعات در زمینه خدمات و محصولات این شرکت دچار سردرگمی و ابهام نبودند، بلکه با یک تجربه شخصی و تنها با لمس کردن دستگاه در کمترین زمان ممکن به هر آنچه درباره یونیکام  میخواستند دسترسی داشتند. خبری هم از پرگویی های کارشناسان نمایشگاهی در غرفه نبود !

نیوتک نیز طبیعتاً، بعنوان ارائه دهنده خدمات اجاره و فروش کیوسک، میز و کامپیوترهای مالتی تاچ تعاملی، از استقبال شما همراهان و همچنین رضایت تیام شبکه کمال خرسندی را دارد. بدون شک این حمایت بی سابقه در الکامپ امسال ، تلاش ما را برای حفظ کیفیت و ارتقاء آن دو چندان خواهد کرد .

در پایان می خواهیم موکداً  از اعتماد و انتخاب مجموعه محترم تیام شبکه قدردانی نمائیم.

محصولات ارائه شده

کیوسک رستورانی 32 اینچ

● خرید انواع بلیط های سینما، تئاتر، کنسرت و ... ● خرید بلیط از سیستم های حمل و نقل عمومی ● رزرو بلیط در آژانس های هواپیمایی ● فودکورت ها و رستوران ها

کیوسک لمسی سری SKCH

● فرودگاه ها ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● بانک ها، هتل ها و بیمارستان ها ● غرفه های نمایشگاهی

میز لمسی سری C

● مرکز بازی ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● کافی شاپ ها و رستوران ها ● غرفه های نمایشگاهی

نمونه کارهای مشابه