اجاره استند نمایشگاهی نیوتک در غرفه ویرا

/اجاره استند نمایشگاهی نیوتک در غرفه ویرا
اجاره استند نمایشگاهی نیوتک در غرفه ویرا۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۱۹:۴۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

در بیست و پنجمین دوره از نمایشگاه الکامپ ۹۸، افتخار آنرا داشتیم تا با اجاره استند نمایشگاهی نیوتک برای اولین بار در خدمت مجموعه محترم ویرا باشیم.

شرکت بین المللی نوین تراشه پارسیان چندسالی ست که در حوزه آی تی در زمینه های تأمین و توزیع تجهیزات دیتاسنتر، ارائه خدمات مجازی سازی و ارائه سرویس های مایکروسافت در زمینه ارتباطات یکپارچه فعالیت دارد.

این شرکت در با حضور در الکامپ ۲۵، از آخرین خدمات و دستاوردهای خود در این حوزه رونمایی کرد. نقطه ی اشتراک نیوتک با ویرا از آنجایی آغاز شد که بمنظور ایجاد سهولت، جذابیت و کارآیی بیشتر در پروسه ارائه خدمات این مجموعه، با اجاره استند نمایشگاهی نیوتک، یک بستر تعاملی چندلمسی در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار گیرد.

در این پروژه اجاره استند نمایشگاهی سری Sمورد استفاده عموم قرار گرفت که بسیار نیز با استقبال روبرو شد. شاید پیش از این در غرفه ها با روش هایی همچون صحبت های بدون وقفه یه کارشناس نمایشگاهی ، پخش تراکت و یا هر گونه روش که در آن مخاطب بطور ناخواسته ترور اطلاعاتی میشد مواجه بودیم. حال با بهره وری از این کیوسک های تعاملی، مخاطب با انتخاب خود به هر آنچه نیاز داشته باشد، دسترسی دارد.

تنها با لمس کردن صفحات تاچ این کیوسک های آل این وان ، در کمترین زمان ممکن اطلاعات حاضر است ! از طرفی چون کاربر با سیستم درگیر می شود و بنوعی تعامل پیدا می کند، یک پروسه لذت بخش مستقل را تجربه می کند.

بسیار خرسندیم که با ارائه این تکنولوژی تعاملی در غرفه ویرا، رضایت عزیزان بازدیدکننده و همچنین مجموعه ویرا را توامان بدست آوریم .

در پایان لازم میدانیم ضمن ابراز خرسندی از این همکاری، از انتخاب ایشان سپاسگزاری نمائیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند