اجاره استند لمسی نیوتک در معرفی اپلیکیشن مسافریار

زمان شروع پروژه: 
زمان پایان پروژه: 
مدت زمان اجرای پروژه: 
نوع کارفرما: 
اجاره استند لمسی نیوتک در معرفی اپلیکیشن مسافریار

در ادامه زنجیره های همکاری نیوتک در اجاره کیوسک های لمسی تعاملی در این دوره از نمایشگاه گردشگری افتخار همکاری با شرکت شبکه گردشگری مسافر یار را داشتیم؛ در کنار سایر فعالان محترم این صنعت، مجموعه خلاق مسافر یار نیز  در یازدهمین دوره از نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته که در حال حاضر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در حال برگزاری ست، حضور پیدا کرده و از آخرین دستاورد مجموعه تحت عنوان  اپلیکیشن ” مسافریار” رونمایی کردند؛ نرم افزار مسافر یار نقشه الکترونیکی استان اصفهان است که لیستی از تمام اماکن اقامتی شامل هتل ها، مهمان پذیران، ستادهای اسکان ، اماکن گردشگر و تفریحی، اماکن مذهبی وخدماتی بهمراه محل آن ها با امکان مسیریابی و … را در اختیار مسافران این استان قرار داده است؛ بدین ترتیب افتخار آن را داشتیم تا در رونمائی از این نرم افزار ، از استند لمسی نیوتک استفاده شود.

امکان نصب شبیه ساز اندورید باخروجی کیفی بسیار بالا بر روی استندهای لمسی نیوتک، این امکان را ایجاد نموده تا افتخار خدمات رسانی به آن دسته از همراهان عزیزمان که  کاربری شان روی سیستم عامل اندروید تعریف شده را نیز داشته باشیم.

درپایان نیوتک ضمن تبریک به تیم مسافر یار بابت خلاقیت، طراحی و ارائه خدماتی در این سطح کیفی، از همکاری ایجاد شده با آن مجموعه محترم کمال افتخار را دارد.

 
 

محصولات ارائه شده

کیوسک رستورانی 32 اینچ

● خرید انواع بلیط های سینما، تئاتر، کنسرت و ... ● خرید بلیط از سیستم های حمل و نقل عمومی ● رزرو بلیط در آژانس های هواپیمایی ● فودکورت ها و رستوران ها

کیوسک لمسی سری SKCH

● فرودگاه ها ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● بانک ها، هتل ها و بیمارستان ها ● غرفه های نمایشگاهی

میز لمسی سری C

● مرکز بازی ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● کافی شاپ ها و رستوران ها ● غرفه های نمایشگاهی

نمونه کارهای مشابه