اجاره استند لمسی و نرم افزار دریافت اطلاعات نیوتک در سورینو

/اجاره استند لمسی و نرم افزار دریافت اطلاعات نیوتک در سورینو
اجاره استند لمسی و نرم افزار دریافت اطلاعات نیوتک در سورینو۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۰۷:۴۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره استند لمسی سری L که از محصولات جدید نیوتک به شمار می آید، اینبار با ارائه راهکار نرم افزار نمایشگاهی دریافت اطلاعات ، فرصت همکاری با تشریفات محترم سورینو را به دست آوردیم.

سال هاست مجموعه سورینو متعهدانه با استفاده از روش های مدرن در جهت ارتقاء سطح برگزاری مراسم، بهره گرفتن از شیوه های متفاوت و کیفیت بخشیدن به جزئی ترین موارد در اجرا، مهم ترین شب زندگی افراد را برنامه ریزی و مدیریت می نماید. در همین راستا سورینو در همایش اختصاصی اخیر خود به نام ” فستیوال عروسی” که تیر ماه امسال در باغ اختصاصی سورینو برگزار شد، با دعوت از کلیه مشاغل مربوط در این زمینه میزبان طیف وسیعی از هنرمندان، عکاسان، میکاپ آرتیست ها و … بود.

افتخار آن را داشتیم تا از کیوسک های نطرسنجی نیوتک بعنوان ابزاری جذاب برای ارتباط با مخاطب در این فستیوال استفاده شود؛ در واقع در این همایش با بهره گیری از نرم افزار دریافت اطلاعات بر روی استند لمسی نیوتک، بعنوان یک بستر تعاملی متفاوت و مدرن برای ارتباط با مخاطب ، پروسه معرفی وارائه خدمات، دریافت اطلاعات مخاطبین محترم و سیستم نظرسنجی در نهایتِ جذابیت، سرعت و سهولت پیش رفت؛ لذا از این همکاری و مهم تر از آن رضایت حاصل شده بسیار خرسندیم.

از آنجا که نیوتک در مسیر تکنولوژی و بومی سازی دنیای مدرنیته در کشورمان گام برمی دارد، این فصل مشترک در دنیای فناوری را با مجموعه سورینو به فال نیک گرفته و برآنیم تا زمینه ساز پروژه های رضایت بخش آتی باشیم.

شما میتوانید با مراجعه به سایت http://www.tashrifatsoorino.ir به مشروح اخبار فستیوال عروسی سورینو دسترسی یابید.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند